Bylo mi nabídnuto ať si nechám pro sebe, či rodinu udělat životní spoření u Axy.1500,- měsíčně s tím, že budeme mít slevu na plyn, elektřinu a dokonce i kosmetiku, dovolené atd....dále je možné shánět nové klienty a v případě jejich zaregistrování a spoření následuje celkem velká doměna....no zdá se mi to vše nějak přehnané. Kdo vám v dnešní době dá slevu na energie....připadá mi to jako pyramidová hra či co, ale nabídl mi to člověk, kterýmu jinak věřím. Tak nějak nevím. Nemáte s tím někdo zkušenosti?? Považujete to taky za oblbování lidí? Nebo je v dnešní době možné si takhle přivydělat??

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemá to něco společného se společností ETN? Nebo tak nějak? Lákají lidi na slevy, jaké popisuješ, s Axou spolupracují, ale musíš zaplatit nějakých 50 tisíc vstupní poplatek...je to ono?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

AXA ne nic, já dělala jejich asistenci auta, domácnost. Mám tam penzijní pojištění. Ale na nějaké slevy nevěřím, vždycky je tam nějaké ale. Stačilo mi, když pojišťovák z AXY k nám na asistenci šel uzavírat ona penzijní pojištění a co nám ta paní kecala za nesmysly a vůbec si neuvědomovala, že je na její asistenci...

no já si to mylsela, že to nebude tak krásný jak mi vykládal...to by bylo moooooc jednoduchý....no a bylo by to super, akorát jsem to od něj nečekala....chacha prý mu nikdo neodmítl, no já jsem byla asi první...já na to opravdu nemám někde někomu něco nabízet a dělat ze sebe blbe....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

dalphine999
Je to jeho kšeft, má za tebe pěkný peníze a životka na měsíc 1500 kč a kdyby sis to dala do svých 60 let, tak by z tebe měl krásnou provizi.
Mě stačilo, když k nám volali klienti, co řešili likvidaci ohledně aut a likvidátoři to nestíhali, tak to padalo na technickou asistenci. Co jsme si od klientů vyslechli, co se jim naslibovalo... Uff.

Cituji tyweee: Co jsme si od klientů vyslechli, co se jim naslibovalo... Uff.

jojo sliby chyby..tím nezarmoutíš...jasně, že by za mě měl pěkný prachy....ale nebude. Už mě lanařil na seminář atd....prý je to dokonce roku tento víkend poslední šance. Oni to umí hezky okecat...já chtěla jen vědět jestli se s tím už taky někdo setkal. Ale když to není Axa, tak je to stejně někdo jinej...bude to tu pořád

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

dalphine999
Ano, ano. Bude, vždy jak je to výhodný. Ale výhodný pro koho? Pro pojišťovny

Cituji tyweee: Ale výhodný pro koho? Pro pojišťovny

jojo přesně tak...kdo by co dělal pro obyčejný lidi

arrow
profile_image
Sophii
od 5. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ohledně slevy na plyn teda nevím. Co Axa dávám k pojištění atp. je Axa karta, a s tou je sleva na cestování, benzín tuším, snad i potraviny... prostě pokud to člověk nakoupí u partnera Axy, tak slevu má. Navíc čím víc člověk nakupuje na tu kartu, tak mu za to přidávají k tomu spoření, někdy je to celkem velká částka. Mi tam měsíčně od nich přibude třeba dvěstě

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To není čistě AXA, to opravdu vypadá na ETN...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Sophii
Tak v práci, jak jsem psala na AXA Assistance, když dělali nám tohle pojištění, tedy penzijní, tak nám kartu nabízeli a s díky jsme všichni odmítli, protože když si spočítáš všechny náklady kolem, tak se ti to nevyplatí.

Jediný, co je tam výhoda, tak je že dostaneš domácí asistenci, která má větší částky k čerpání, než se dostavalo jako bonus bez karty.

Ale záleží, jak ti to ten pojišťovák prodá, u nás si tu kartu fakt nikdo nenechal udělat.
Věřit mi nemusíš, jen říkám to, co vím z kuchyně AXY.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené