arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, zajímalo by mě, zda se dá na Infarkt umřít "hezky"? Trápí mě píchání u srdce, bolesti a necitlivost levé ruky, tlak na hrudi atd. A protože jsem četla jak se člověk předtím dusí apod., tak jsem začla přemýšlet a vzpomínat... Moje babička si před lety díky nedostatku financí nastěhovala do bytu 7-mi členou romskou rodinu a do dvou měsíců dostala Infarkt, ale bylo nám od nich řečeno, že zrovna sledovala svůj oblíbený seriál a smála se a pak zemřela, takže jsem celé roky žila v dojmu, že jako jediná prostě umřela "hezky" a šťastná. Je to tedy možné?

arrow
profile_image
Vanity
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No... bývá to rychlé a člověk to má brzo za sebou, takže by se to snad i za "hezké" považovat dalo.
Ale ty to máš od páteře, řekla bych.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím jestli se dá na srdeční infarkt zemřít "hezky". Taky jsem si to dřív myslela, ale po své zkušenosti si to spíš nemyslím. Naštěstí jsem díky profesionálním lékařům přežila, ale upřímně..... bylo to strašný, nesnesitelná bolest a bezmoc. Takže tak.

edit: původní příspěvek jsem psala na mobilu - oprava chyb.

arrow
profile_image
Draconis
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud bych se mohla spíše vyjádřit k vašim problémům, tak bolest jako od srdíčka mohou způsobovat zablokovaná žebra a vystřelování do ruky buď zkrácené hluboké ohybače krku nebo páteř (spíše ty svaly pokud je to občas) :)
Jinak bych věřila, že babička neměla trápení. Často je infarkt rychlá záležitost.

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuji všem moc za odpověď. No já mám teď velké stresy a ty budou pokračovat až do konce roku, tak mě napadlo, že to může být tím. Se zády mám ale také problémy. Proto jsem na toto téma začla hledat na internetu a vzpomněla si na babičku a dost mě vyděsilo, že bych celá léta žila v domnění, že zemřela s úsměvem na rtech a ono by tomu tak nebylo.

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mě ze stresu vždycky někdy prudce píchlo u srdce a trvalo to pár sekund, fakt velká bolest, blbě se mi i dejchalo, pak to zase přešlo, navíc jsem se stresovala několik let a je mi 22, teď už jsem v pohodě a už se mi to nestává

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

infarkty několikrát zažil můj děda a vždy přežil a nevím, jestli trpěl, ale asi to nic příjemného nebylo. Nemysli na špatné myšlenky a zkus se víc odreagovat

arrow
Neprodává v Bazaru

OT: jak proboha může 7 členná romská rodina pomoci s financema? Ty pomůžou člověku leda tak do hrobu, což se vzápětí potvrdilo.

Cituji Ellenuschka: OT: jak proboha může 7 členná romská rodina pomoci s financema?

to by jste si divila jak se tahle sbírka povalečů(ano beru všechny bez rozdílu) dostává nad životní úroveň dvou průměrně pracujících bílých občanů české republiky,už jen vdavky stařešin se sotva plnoletýma matkama,a hned je tu vdovský důchod,nebo jejich výměnná pěstounská péče.plus strach všech institucí z rasismu,takže běžně velmi zvažované dávky po druhém kole stejně přiznají
bože cikáni prostě umí,jen stát pořád jaksi neumí

arrow
Neprodává v Bazaru

Ale tomu já samozřejmě moc dobře rozumim, ale uniká mi smys toho, že stařenka si k sobě nastěhuje 7 cigánů, jelikož má problémy s financema. I kdyby krz nájem, tak je snad jasný a do očí bijící, že ji zničej, což se taky samozřejmě stalo.

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ellenuschka:
No to máš tak, babička měla bolesti a psychický problémy, takže pořád brala Alnagon - byl na předpis, ale ze známosti si ho kupovala sama, takže pak neměla na nájem, i když to by možná neměla stejně. Nejdřív u ní bydlela jedna slečna, co studovala VŠ, pak nějaký tři studenti z Moravy - ti už jí nějak moc neplatili, pak tam bydlel otec (její syn) se svým ož*alým babochlapem, takže se samozřejmě hned zhádali a o odstěhovali a otec babičku poslal do pr.... a prásknul jí dveřma, pak jí 3 měsíce neviděl a ona zemřela, takže taky dobrý. No a pak přes známou si tam nastěhovala ty romy - 5 dětí a 2 dospělí, ale ono jich tam bývávalo o dost víc, taky nějak moc neplatili a jak byla zvyklá na klid a teď tam byl bo*del, tak možná právě proto dostala ten infarkt. Matka říkala, že tu třeba ještě dneska mohla být... Taky tam zůstalo spousta věcí po ní, který nám nevydali, pak je nemohli vystěhovat - to ještě nějak neexistovali exekutoři a oni neplatili nájem, psala se tady v baráku proti nim i nějaká petice... Jinak to byli takový ty "střední", ani nóbl, ani nějakej Chánov, ale kradli, a na to, že ona byla doma a měli 5 dětí, se tedy měli o dost líp, než my dvě s matkou.

No tak to sorry ale to už je preci jasne když si vezmu cikány do bytu asi to nebude rajska hudba dost tragicky důvod ze kvůli léků přišla babi o život
Myslím že kdyby zkusila více lékařů specialistů tak vzhledem k věku by se lék necukali předepsat nevím presne co je zač toto farmakum jestli podléhá komisi podle me ne takže by natrefila na nějakého ochotneho než brát cikány pod střechu ja sám je mel pět pater pod sebou a stačilo mi bát se ze mi ukradnou telefon,tasku nebo jine cennosti co sebou nosim.natoz mit je o pokoj vedle mrazi me jen z te predstavy

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Moník31: prostě umřela "hezky" a šťastná. Je to tedy možné?

Ano, je to možné- je možné dostat arytmii a padnout do tmy. Lepší, než se trápit s rakovinou nebo s mrtvicí. ach jo. Alnagon se dá napsat magistraliter, že ho udělají v lékárně a není drahý. Kvůli tom ale nedostala infarkt. Jinak hrozný příběh. Alespoň tu smrt měla milosrdnou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené