Ahoj holky, nevíte kde by se v Brně dal "dodělat" bakalář ve zkrácené formě? Slyšela jsem, že to jde, ale nevím konkrétní školu, která to nabízí.

Jde to pukud máš maximálně dva roky po voš.

Saraa
to letos budu mít od ukončení ty 2 roky, a víš která škola to v brně konkrétně nabízí?

arrow
profile_image
lasye
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A které další školy umožňují dodělat dálkově Bc. po absolvování VOŠ? Popř., kde to najdu, nějak nevím, kde shánět informace. V učitelských novinách jsem to nenašla.. děkuji předem za rady

lasye
podívej se na tyto stránky www.infoabsolvent.cz najdeš zde seznam VOŠ a když si rozklikneš tu svoji, kterou studuješ zjistíš s jakýma vysokýma školama spolupracuje. Jinak co vím tak se ve zkrácené formě dá dodělat bakalář v Břeclavi a v Třebíči. Ale jistě to jde i jinde, záleží taky odkud jsi.

arrow
profile_image
lasye
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

šášulka:
Děkuji za info, mám VOŠ SOCIÁLNÍ PRÁCE a hledám jak si dodělat Bc.,popř Mgr. Může to být jiný obor, nejlépe angličtina pro SŠ, ale dálkově jsem tento obor nikde nenašla. Jsem z vých. čech..

lasye
já jsem z jihu moravy, takže mám přehled o školách v této části republiky, ale myslím si, že ty stránky by tě mohli inspirovat. Zrovna si dodělávám bakaláře a pomalu začínám přemýšlet kam jít na magistra

arrow
profile_image
Milou Maisonneuve
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V Třebíči, na Západomoravské vysoké škole, tady to de
Koukni na www.zmvs.cz
Sem studentem

arrow
profile_image
lasye
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

šášulka:
Koukám na to, ale ta moje VOŠ zde není uvedena, TAK ZŘEJMĚ nespolupracuje s VŠ

lasye
tak se zkus podívat ve svém kraji po jiné VŠ co by tě zaujala, a zkus jim zavolat nebo napsat email či se stavit a informovat se na zkrácenou formu třebas to klapne jsem taky na VŠ, která není uvedena v seznamu spolupracujících, myslím, že to není zcela aktuální.

arrow
profile_image
barunka85
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lasye:
taky má VOŠKU i stejný obor, ale na jihu čech. myslim že by jsi mohla uspět na VŠ v Olomouci.je tam voška a pak si tam můžou dodělat jeden rok Bc.

A nevíte prosím Vás někdo, jestli je možní si dodělat titul Bc. i na státní škole... během jednoho roku? Nebo to jde jen a pouze na soukromých VŠ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené