arrow
profile_image
ladyve
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemáte náhodou někdo tušení, jak to vlastně na této pozici chodí? Objevila jsem nabídky práce u ČS, ale nevím, zda má vůbec význam se tam hlásit. Tuším, že je to asi jenom samé telefonování a otravování klientů (což by mi až tak nevadilo), ale ráda bych znala názor někoho, kdo tuto funkci dělá, nebo někoho podobného zná.Hlavně, jak je to platově. Jsem nezaměstnaná, takže bych dělala cokoliv v kanclu. Díky za Vaše názory.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ladyve: Tuším, že je to asi jenom samé telefonování a otravování klientů

tak není to jen o telefonování, ale pokud budeš mít své portfolio klientů, tak je samozřejmě obvolávat budeš, aby jsi měla co uzavírat.
Platově - v Praze v RB mám kámošku na podobné pozici za 20 tisíc, v Ostravě dělala kámojda v KB za 17 nástup.

arrow
profile_image
ladyve
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

, super, přesně tak to funguje, taky jsem velmi rychle od toho utíkala, ať si to nějaká 20-letá hňupka užije. Toto jsem tedy na AC s velkou radostí přenechala .Já jsem ta stará, která už chce trochu klidu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ladyve: Mě to nedá-ale prostě proč jsi tak vysazená proti mladým holkám? Proč hňupka? je to holka jako ty, která si třeba teprve zařizuje bydlení, takže má dost nákladů, nemá praxi, potřebuje práci, pár roků oddělaných aby mohla mít děti, protože kdyby ty roky práce oddělané neměla tak jí pak nikdo žádnou práci nedá... práce ve spořitelně je těžká a nikdo si ji podle mě neužívá. toto nechápu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ladyve:

Také nerozumím,proč píšeš hňupka.
Člověk někde začít musí a pokud by jsi se podívala na nabídky pozic,tak je to vesměs Bankovní poradce,Makléř nebo Obchodní konzultant.

Ta dívka tu práci může vzít jen na přechodnou dobu,než si najde něco lepšího,ale samozřejmě potřebuje z něčeho žít a platit poplatky,proto to mnozí přetrpí a jsou i na pozicích,kde to není procházka rájem.

Takže být Tebou bych mladé dívky neodsuzovala jen proto,že pracují i na pozicích,které sice lahodně zní uším,ale skutečnost je někde jinde.

Naopak je mnohdy obdivuji,že to vydrží a ještě se dokáží usmívat a být milé,i když vím,že to mají v náplni práce a pokud by to nedodržely,asi by jim i za to strhli peníze.

arrow
profile_image
Žraloček
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Reaguji na Jasmine:
Já jsem jedna taková bývalá hňupka (), a je to přesně tak.

arrow
profile_image
AIR
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Žraloček:

a můžu se zeptat jak ses dostala k lepší práci?

Cituji ladyve: Jsem nezaměstnaná, takže bych dělala cokoliv v kanclu.

Cituji ladyve: ať si to nějaká 20-letá hňupka užije.

Trochu si protiřečíš....dělala bys cokoliv a jiný, který dělá cokoliv je hňupka? Ptáš se, jak to chodí, pak píšeš, že to tam přesně tak chodí a že jsi od toho utíkala.... nejsi ty tak trochu mimo?

arrow
profile_image
Žraloček
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Reaguji na AIR:
Když jsem toho nechala (psychicky jsem nevydržela obvolávat lidi na schůzku a být někdy i drsně odmítána a že na tom závisí, kolik si vydělám), opět jsem jak blázen lustrovala internet a posílala jsem životopisy. Protože jsem měla štěstí a bylo před Vánocemi, dostala jsem práci v obchodě s čokoládou. Sice vlastně obyč prodavačka, ale za pěknej a jistej plat a práce mě bavila. Využila jsem denně všecky své tři cizí jazyky. Bohužel v únoru mě propustili na hodinu, protože neměli po Vánocích tolik tržbu (máme s kolegyní podezření, že to snad věděli dopředu, že nás ve zkušebce vyhodí...).
Takže znovu hledání práce, byly samé nabídky - call centrum nebo bank. poradce, na což jsem si už netroufla. Pak jsem chodila jen na brigády a teď dodělám VŠ, ze které jsem před rokem vyletěla.

arrow
profile_image
AIR
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Patty: nejsi ty tak trochu mimo?

no jak se tak dívám kdy pisatelky ty dva příspěvky psala, tak bych řekla, že práci zkusila na pár dnů a pak z ní rychle utekla

arrow
profile_image
AIR
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Žraloček:

život jako na houpačce koukám...dneska je to se zaměstnáním opravdu hrůza...

OK, jen mě nadzvedlo ze židle to označení hňupka.

Cituji Patty: Trochu si protiřečíš....dělala bys cokoliv a jiný, který dělá cokoliv je hňupka? Ptáš se, jak to chodí, pak píšeš, že to tam přesně tak chodí a že jsi od toho utíkala.... nejsi ty tak trochu mimo?

Souhlasím, taky nechápu, proč se v úvodním příspěvku zakladatelka ptá, jak to tam vlastně chodí a pak najednou z ní vypadne, že už to dělala a že od toho utekla a navíc nadává ostatním slečnám, které tuto práci dělají. Spíš si myslím, že právě sama zakladatelka je hňupka, protože je nezaměstnaná a raději než aby si šla aspoň na chvíli do tý doby, než sežene "lepší" práci, sednout do tý spořitelny, tak se baví tím, že uráží ostatní. Fuj!

arrow
profile_image
Lalali
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak taky přihodím trošek do mlýna. Do práce bankovního poradce jsem nastupovala s najivními vizemi. Po dvou měsících jsem dostatečně vyléčená a jak už jedna účastnice diskuze psala, i já se s pokorou ráda vrátím na místo prodavačky, které mě někdy štvalo, ale i bavilo, můžu říct, že stokrát víc, než to co dělám teď.
Většinou se jezdí na začátku na měsíční školení, ale prý si mě zaškolí sami. Dopadlo to tak, že někdy se školí a většinou na mě nikdo nemá čas, člověka hodí do dost zodpovědných věcí, plav a pokud to zmatláš i příště, tak si to zaplatíš. V krámě mi to nevadilo, to člověk okouká, ale přece jen banka je něco jiného, člověk musí být samostaný, ale tohle je docela drahej špás.
Ostatní kolegyně by už byly rády pokud bych plnila procenta, ale když mě nikdo pořádně neproškolí, nebo nárazově, tak můžu říct, že z toho mám guláš.
Samy kolegyně mají co dělat, aby plnily procenta a mně dávají najevo, že mám plnit, ale ať se učím sama, jenže nesbíráme brambory, ale potřebuju znát spoustu věcí.
Za ty peníze mi to opravdu nestojí a o bankách jsem měla teda opravdu zkreslené představy, je to prodavačka produktů, které leckdy klient, vůbec nepotřebuje, ale hlavně aby se plnil plán.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené