Väčšina z vás to na chlapoch odsudzuje, nepáči sa vám to. Ja práve naopak odpadávam od úžasu .Je strašná škoda,že ten môj by si to na seba nedal ani keby za to dostal zaplatené :p Ale je pravda, že nie každému to pasuje.

arrow
profile_image
lamiel
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Balthazarka: Tak včera jsem potkala totéž, slečna měla tak o 15 kilo víc než tato a kalhotky černé...ach jo

arrow
profile_image
marusiad
od 26. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mně se to na chlapech hrozně nelíbí - ty barevný kalhoty. Všechna mužnost je rázem pryč..a dovolte, abych si postěžovala, že můj přítel je nosí a to pořád a i když do něho melduju, že se mně to nelíbí, tak nepovolí a svoje barevný ryfličky si bude pořád nosit mně se barevný kalhoty nelíbijou ani moc na holkách, sama mám jedny tmavě fialový, ale jinak normální džínový. Já si potom vedle něho připadám, že se oblíkám víc jako chlap než on, jelikož mám ráda černou barvu na oblečení...tahle příšerná móda by se měla zarazit a já doufám, že někde objevím krásný černý ryfle, který se budou mojí polovičce líbit pod stromečkem .

arrow
profile_image
petra-ari
od 22. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tragédie... slečinkovská dětská móda puberťáků.... hetero kluk si má zakládat na mužnosti, u gayů se to tolerovat dá. Obtažené nožky a zadek je prostě pro holky, protože u těch je to narozdíl od chlapů přitažlivý.

Tak já nevím jak se k tomu vyjádřit, protože poslední dobou mi přijde, že ženské z těch chlapů chtějí mít ženskou. Tj. holení celého těla, barevné upnuté oblečení. Já proti barevnosti nic nemám to určitě ne, ale chlap ve slim kalhotech mě dokáže slušně odradit. Možná je to i tím, že to byl opravdu gay a nebo se z mužů stávají ženy?
Nikomu do oblečení nekecám, ale já sama mám ráda na chlapech určité věci, které mě přitahují a které naopak ne.
Stejně tak jako vypadá hrozně, když holka nosí kalhoty u kolen a obléká se celkově chlap, tak toho zastáncem také nejsem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji EleanorWoods: že to byl opravdu gay a nebo se z mužů stávají ženy?

přesně..mě přijde že i já mám v sobě víc testosteronu než kdejaký individum mužského pohlaví v dnešní době.. bohužel..
no k tématu, já osobně tuhle módu nezastávám..jak bylo psáno, chlap prostě neni chlap když má na sobě barevné slim a je to "sirka s očima", jsem na trošku mužnější typy a to tihle nejsou ..bohužel já nemám to štěstí a nevídám to jen na pubertácích..ale i na pánovi, kterému táhlo na 35 a to byl teprve pohled pro bohy
Ale jako at si to klidně nosí jen dojem na mě neudělají

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené