Ahojte, můžete mi prosím někdo poradit?
Doma mám staré bílé lodičky, kterých mi bylo líto vyhodit, tak jsem se rozhodla je obarvit. Jenže jsem antitalent na míchání barev. Chtěla bych docílit odstínu námořní modrá. Koupila jsem si barvy Neopaque černou a modrou. Bohužel jen s těmito barvami se mi to nedaří. Nevíte někdo, jakou barvu přidat či jaké barvy namíchat, abych dosáhla svého požadovaného odstínu?

Jo neopaque mám tež, barvila jsem si koženkové boty a pohužel barva mi oprýskala v záhybech K tomu barvení, nevím jaký máš odstín modré, ale královská modrá no taky záleží na odstínu, ale potřebuješ ještě modrou. Smícháš modrou s trochou černé a pak přidáš bílou.. a malinko a postupně přidávej až budeš spokojená s odstínem, na botách to trochu zesvětlá potom. Ale neopaque mají v nabídce přímo královskou modrou, tak sis to rovnou měla koupit.. jinak ještě si musíš pořídit bílou no

arrow
profile_image
mismiska
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na calwenka: Zrovna řeším úplně stejnou věc. Jarní úklid a objevy starých věcí, se kterými se nechceme rozloučit. K věci: Námořnická modrá by měla vzniknout při smíchání 1 dílu černé na 4 díly modré. V jakém poměru jsi to míchala ty?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené