arrow
profile_image
Kristýnka23
od 16. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,

sice už tu podobné téma je, ale nenašla jsem v něm to co jsem hledala.

Mám alergii na barvy na vlasy, ale zároveň bych je chtěla nějak oživit a ozvláštnit. Libí se mi takováto barva - http://www.prettydesigns.com/wp-content/uploads/20 14/03/Best-Hairstyles-for-Red-Hair-2014-Fluffy-Loc ks.jpg a zajímalo by mě jestli se jí dá docílit při barvení hennou?

Mám středně tmavě hnědé vlasy a zároveň nemám žádnou zkušenost s tímto druhem barvení.

Budu ráda za každou radu a tip

Možná bych zkusila forum dlouhevlasy.cz, mají tam celý oddíl "henna a hennování".

Já mám bohužel s hennou špatné zkušenosti. Mám také alergii na "klasické" barvy na vlasy. S hennou to bylo ještě horší. Nikdy nechytala tak, jak má, ale mnohem tmavší. Nakonec to dopadlo tak, že po roce barvení hennou (odstín měděná červená) mám vlasy černé jako uhel. Tak tu hrůzu nechávám odrůst. Vyléčilo mě to z jakéhokoliv barvení.

arrow
profile_image
Pajuška
od 26. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kristýnka23: U henny si musí člověk dávat obrovský pozor na to, jak dlouho barvu nechá a jakou koupí,protože barva tmavne a tmavne. Tím že se nevymývá, je nejlepší pak dobarvovat jen odrosty, protože kdyby si pořád barvila celou délku,už by ses té tmavé nezbavila. Vlasy po henně jsou však krásné,nezničené a dokonce spraví i tvoje vlasy. Což je super, protože po chemických barvách to může být vážne katastrofa. A navíc se dost rychle vymývají,takže ať koupíš klasickou barvu za stovku nebo tři, je to jedno,vždycky je po pár umytích mnohem světlejší. Zvlášť u měděných či červených odstínů. Každopádně,jestli ji zkusíš, nedělej to dřív než dva měsíce po barvení chemickou barvou a kdyby si chtěla přejít zpět,tak zase ne dřív jak za dva měsíce. Ta zelená,která by ti mohla totiž vzniknout, to jistě nechceš

arrow
profile_image
Kristýnka23
od 16. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Pajuška: Já se chemickou barvit nemůžu, takže to u mě nehrozí Já se nejvíce bojím že budu mít vlasy moc zrzavé a ne dočervena

arrow
profile_image
patruše
od 29. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já budu zrovna zkoušet přírodní barvu Khadi, ktera mi byla doporučená. I když já budu dávat černou. Ale Khadi má různé barvy a tady je mix na bázi henny, který by měl jít údajně až do červena: http://www.khadi.cz/cz/e-shop/330853/c11294-rostli nne-barvy-na-vlasy/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy- henna-aamp-amla-aamp-jatropha.html Mělo by ale dost záležet na správnosti aplikace (teplota) a podkladu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené