Moje vlasy jsou hnědé,u kadeřnice jsem si je dlouho zesvětlovala na tmavší blond a u posledního barvení jsem si dala udělat jemný světlý melír. To bylo v březnu.Ale kadeřnice mne už dlouho přesvědčovala,že se mám vrátit k hnědé,prý mi víc bude slušet.Tak jsem si před 3 týdny dala zabarvit na hnědo.A musím říci,že po překonání prvního šoku se mi ta hnědá vážně zamlouvá.Ale nyní pozoruji, že se mi barva vymývá,což vlastně se vymývá každá barva.Jenže jak jsem měla na konečcích zbytky melíru tak tam mi zůstavá tmavá a na vlasech bez melíru se mi vymývá do světlejšího tonu.Nevypadá to vůbec hezky.Co s tím? Jak by se to dalo sjednotit? Podle mne jedině ostřiháním vlasů s melírem.Jenže teď mám dost krátký sestřih a to bych zůstala na ježka Poradíte něco jiného? Díky.

arrow
profile_image
sangu_e
od 5. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No, postupně vymývat se bude asi každá barva. Na odbarvených vláskách to bude vždy vidět víc,ale postupným barvením na hnědou se i ty melíry sjednotí. Pokud se to vymývá rychle tak zkus třeba dobarvovat nějakým přelivem? Jinak asi čekat až vlásky odrostou a postupně odstříhávat melíry...

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

pořád barvit. Ono nějakou dobu trvá, než se v odbarveném vlasu barvu udrží...Uvidíš, půjdeš třikrát na barvu a bude to ok. Zatim nezbývá nic jiného než sjednocovat nebo šmiknout

Jo jo šmiknout...taky to tak vidím

Je lepší dávat na ty konce přeliv, vlastně tu barvu ale s 3% peroxidem. Já to tak dělám a už se mi to tolik nevymívá a vlasy vypadají zdravěji.

Reaguji na Saraa: Mám obavy jestli by mi přeliv na vlasech držel.Ono i barva mi klouže velmi rychle dolů.Ale až budu mít trošku odrůst vyzkouším.

Reaguji na KrásnéToulání: |Mě drží právě přeliv na vlasy víc než barva.Zkus to a třeba to bude stejný. Moje segra taky přešla na přeliv. Barva se jí vymyla z tmavě hnědé do zvrzava a přeliv jí drží stejnou barvu.Je to divný, ale funguje to.

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Saraa:
nebyl to přeliv od palette? To jsou takový žiraviny, co nejdou z vlasů

Cituji Saraa: Barva se jí vymyla z tmavě hnědé do zvrzava

Jo jo! Přesně tak se mi barva vymývá! Je úplně jedno jaký odstín mi kadeřnice dá,vždy se to vymyje do takové světlé neurčité hnědozrz! Takže vyzkouším přeliv.

Ségra tomu taky nevěřila. A jestli se barvíš na tmavší než je tvoje přírodní barva tak si dávej jen ten přeliv místo barvy. Ségře se hrozně zlepšily vlasy, má je pěkný, hladký, nezničený. A hlavně to nejde do zrzava.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené