arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla bych se zeptat na zkušenost s bělením zubů ošetřených bílou plombou. Mám zálusk na bělení pomocí těch pásků s 14% peroxidem, ale na předních zubech mám bílou plombu, je možné je na to použít?

No já mám jenom bílé plomby a bělila jsem dokonce za asistence zubaře, takže to asi jde, akorát nemám zkušenost s tou tvojí metodou, tak se asi raději poraď se zubařem. Já od něj dostala nosiče vyrobené podle otisku mých zubů a takový gel, který se do nich na noc aplikoval. Na tom gelu bylo naopak napsáno, že to není vhodné pro amalgámové plomby.

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když se nějakým preparátem ( peroxidem ), vybělí zuby více, než je barva bílé plomby, předělávají se bílé plomby na předních zubech. Muj případ. Ale měla jsem taky silnější peroxid- ten na noc s nástavcem.

méně než
10 příspěvků

Reaguji na sequanka: taky se chci zeptat mam bíle plomby na 1 i na 2 nahoře mate nejaké zkusenosti s belením a kolik to stalo atd.. díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Karinka7: poud půjdeš na bělení vybělí se ti jen tvoje zuby-plomby ne, po bělení je nejlepší si plomby nechat převrtat já to tak měla také bělila jsme si zuby ale měla jsme mnoho plob na jedničkách, dvojkách a i myslím trojkách, vše se převrtávalo nebo alespon ty které byli o dost tmavší.Ted mám korunky a už to alespoň řešit nemusím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené