arrow
profile_image
Taissa
od 28. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, ráda bych se zeptala ostatních, jestli mají zkušenost s konkrétním bělícím krémem na tmavá místa v popdaží nebo tříslech? Docela mě to trápí, kůži v těchto oblastech mám opravdu vyloženě tmavě hnědou. Vypadá to strašně, protože jinak jsem porcelánově bílá. Jde fakt jen o estetický problém, žádnou nemoc nemám. Co já vím, takové krémy jsou populární v Koreji a Japonsku. Myslím, že na českém trhu se nic neprodává a asi jdou sehnat leda přes amazon a ebay apod. Přírodní metody jsem vyzkoušela - potírala jsem citronovou šťávou, rozkrojenou bramborou skoro rok a nic, vůbec žádná změna. Děkuji za jakýkoliv tip!

arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na krémy bych se být tebou vykašlala, je to spíš tahák na peníze. Já jsem koupila mamce krém na pigmentové skvrny za 800 Kč, bylo ho tam trošičku a naprosto nepomohl. Možná by pomohl chemický peeling, ale ten nebude na podpaží a třísla vhodný. Zkus si projít Youtube, určitě tam najdeš spoustu dobrých rad. Například URL URL URL Pokud nepomohou ani takové babské recepty, pak můžeš vždycky po nějakém krému sáhnout, ale to bych nechala až jako krajní možnost. A nezapomeň si ta místa teď v létě potírat 50 SPF. Sice to nejsou místa, která jsou vystavována slunci, ale jistota je jistota...

arrow
profile_image
Taissa
od 28. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Možná jsem to popsala špatně. To je prostě taková tmavá kůže, tam kde máš podpaží. Není to vyloženě pigmentová skvrna. To stejné v tříslech - prostě z ničehonic úplně tmavě hnědá kůže Chemický peeling asi ne... Mimochodem podpaží a třísla si peelinguju jako normálně, někde jsem četla, že to napomáhá, aby kůže dál netmavla. To jen tak třeba pro ostatní Jak jsem psala, já právě už delší dobu zkouším babské rady, které mi nepomohly vůbec v ničem. Děkuji za ty odkazy. Bohužel jsem se nedozvěděla nic nového... Jojo, 50 je samozřejmost, já totiž jsem jinak bílá jak stěna a spalím se cca po 2 minutách na slunku Ale děkuju!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené