arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky prosím poraďte, moc ráda bych si koupila plno dekorativky i vychytávek od Benefitu, ale sephora je drahá, a když jsem se koukala na zahraniční stránky, nevyjde Benefit třeba z anglie ani o píď levněji. Můžete mi něco osvědčeného doporučit?

strawberrynet.com ale nemají tam všechno, ebay...

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Patty: strawberrynet.com ale nemají tam všechno, ebay...

Na Jahodu jsem se koukala, ale zrovna věci, které bych si chtěla objednat - Sugarbomb, ooh la lift, high beam a paletku confessions of a concealaholic, jsem tam neviděla.

Z ebay jsem nikdy ještě kosmetiku nenakupovala, pouze oblečení, boty a kabelky. A chtěla bych radši nějaký eshop s kosmetikou, než aukci.

High beam jsem na jahodě párkrát viděla, bývá tam...možná je dočasně vyprodaný...

něco málo mají zde

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Patty: Díky moc všechny tyhle stránky jsem projela Včera navštívila Sephoru a 960 za Sugarbomb mi přijde dost přehnaná cena. Asi budu Jahodu hlídat, a objednávat postupně co budou mít

arrow
profile_image
bobkova
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak mě ještě napadá
tady, poštovné sice není zdarma, ale je přijatelné.
nebo tady, poštovné zdarma.

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kamarádka jednou objednávala od slečny z sbazar - viz. http://kosmetika-parfemy.sbazar.cz/guerlain-meteor ites-miniatures-sada-inter-o4772298.html
Napsala jí o co má zájem, ona ji řekla, zda může dodat a jaká je cena. Tak to třeba zkus.

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemajú tu zďaleka všetko, ale aspoň niečo URL sú tam fajn ceny a je tam nízke poštovné cca 2 libry.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Super holky, fakt moc díky budu hlídat, až budou mít sugarbomb tak začnu objednávat (upřímě řečeno jsem se do té tvářenky zbláznila a nechci jinou )

Objednala jsem si benefit z www.benefitcosmetics.com, platila jsem kartou, poštou mi to došlo za týden. Za poštovné jsem tam platila 10dolarů. Ale i tak to vyjde levněji o dost, protože jsem si objendala pudr a stíny a odečetlo se mi přes 1000Kč, v sephoře bych dala jen za pudr 900Kč. A ješte k tomu mi pošlali malou řasenku zdarma. A dnes jsem si objendala zas, tak doufam že baliček mi zas dojde tak rychle. Jinak jsem tady někde na omlazeni četla, že to šlo poštou 3týdny.Moc anglicky neumím,ale bylo to u objendavky napsané, termín, od kdy do kdy to dojde.

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Trochu zaktualizuju toto téma svými čerstvými zkušenostmi

1) ZAKAZUJU komukoliv normálnímu nakupovat Benefit na ebay. Hlavně high beam, benetint a posietint jsou fake, vlastně jsem strávila hodiny tím, než jsem našla v té nabídce originály. Naproto k neuvěření pro mě bylo to, že prodejce (který je pochopitelně z Británie, jak jinak) prodával miliony kusů "full size" - plné velikosti 13ml - za necelou libru, nebo libru a půl - a byla o to rvačka. V podstatě šlo o nepřetržitou nabídku aukcí den za dnem a ještě pořád se o to kupující prali(y) - konečná cena obvykle dosáhla nějakých 10ti liber. Ovšem ani vyšší cena nemusí znamenat, že jde o originál, dokonce ani prohlášení prodejce, že prodává jen skutečné 100% originály a toto garantuje, nic neznamená.
Když si dá člověk práci a podívá se na feedback (komentáře), tak tam obvykle najde negativní, nebo neutrální komentáře, kde je psáno, že jde o fake. Pokud tam takové komentáře nejsou a prodávající má tisíce pozitivních a tisíce prodaných kusů kosmetiky benefits za směšnou cenu, pak je to klasický případ: někdo prodejci napíše, že dostal fake, prodejce následně vrátí peníze pod podmínkou, že nedostane negativ. Protože konkrétní aukci s vámi zruší, není už pak ani možnost komentář udělit.
Samozřejmě, že i ne ebay prodávají poctiví lidé, kteří si kosmetiku koupili v obchodě anebo ji dostaly a jsou schopni k tomu doložit i autentické "domácí" foto, ale cena se většinou vyšplhá vysoko, protože je o to zájem a kvůli poštovnému do ČR se to už nevyplatí. Stejně tak to je na našem aukru - tady může prodávat někdo poctivě, kdy benefit koupil např. v Sephoře, ale také někdo, kdo neví, že prodává fake, nebo někdo, kdo nakoupil na ebay a distribuje tyto faky dál. Mimochodem cena originálního high beam se v USA pohybuje okolo 26 USD.
2) jako náhražku za Benefit high beam doporučuju Boots No. 7 Highlights Illuminating Lotion, cena okolo 13USD, lze ho na google najít také jako "Benefit high beam dupe" - jde o naprosto stejný rozjasňovač a v žádném případě nepoznáte rozdíl - vyjma ceny. Taky je podle složení o něco méně komedogenní, než klasický Benefit. Když myslím, že je úplně stejný, tak myslím opravdu úplně stejný Problém je, že jsem nenašla eshop, který by ho posílal do ČR. Proto, pokud máte někoho v zahraničí, nebo nějakého ebay prodejce, se kterým máte dobré zkušenosti, můžete ho požádat, jestli by to pro vás někde nekoupil a pak poslal. Tak jsem to udělala já.

Budu moc ráda, když dá někdo odkaz na stránky, kde mají buď jedno nebo druhé a zasílají do ČR (za rozumnou cenu)

arrow
profile_image
Misaellka
od 4. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moc se v těch cenách neorientuju, ale řekla bych, že na asosu je benefit určitě levnější než v sephoře a doprava je zdarma ! http://www.asos.com/Women/Beauty/A-To-Z-Of-Brands/ Benefit/Cat/pgecategory.aspx?cid=5842&WT.oss=Benef it&WT.oss_r=1&oss_pv=1&oss_url=1#parentID=-1&pge=0 &pgeSize=20&sort=-1

Reaguji na Misaellka:
Bohužel Asos Benefit do ČR nezasílá, dole pod produktem je napsáno teritoriální omezení

arrow
profile_image
VeronikaMlada
od 21. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla jsem si objednat Benefit z benefitcosmetics.cz, a nejde to. Už jsem zoufalá. Nemá s tím někdo zkušenost ?

arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji VeronikaMlada: Chtěla jsem si objednat Benefit z benefitcosmetics.cz, a nejde to. Už jsem zoufalá. Nemá s tím někdo zkušenost ?

Třeba proto, že stránky neexistují

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené