Cituji Eva29: doplňky výživy s betakarotenem s ochranou proti UVA a UVB,

Můžu dáš link na nějaký takový doplněk výživy? Ještě jsem si nikdy nevšimla, že by se tam uváděla ochrana proti UVA a UVB.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mishka999:

Mno Mischko já nevím - tohle jsem si dneska přečetla a tak nějak jsem doufala, že někdo bude vědět víc než já, že mi dá konkrétní tip, protože o konkrétním výrobku tam nebyla ani čárka "… Víte, že UV ochranu můžete spolknout i v tabletce? Jednoduše si tak zajistíte jednotnou UVA a UVB ochranu pro celou strukturu kůže zevnitř a zároveň si chráníte před sluncem i oči. Přípravek se osvědčil i jako prevence proti vzniku pigmentových skvrn."

Zkusila bych si tipnout, že to bude tento přípravek URL nebo tento URL .. nebo tento URL

Reaguji na Eva29:
Zdá se mi to podivné. Měla jsem za to, že každá UV ochrana je dočasná. Takže pokud (ale to nevíme) by to fungovalo, tak leda vzít ráno tabletku s účinkem na ten den. No opravdu se mi to nezdá, to bych taky baštila tabletky namísto neustálého mazání

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mishka999:

Upřímně jsem na to také koukala jako "vyoraná myš" a už jsem (snad ne předčasně) začala v duchu jásat .. zkusím se na to zeptat ještě v lékárně, třeba mi to objasní .. je tedy pravdou, že kamarádka, co s námi byla na dovče, se za celou dovolenou namazala jedinkrát a nespálila se, přičemž my všichni byli jako spařená prasátka ..

Reaguji na Eva29:
No betakaroten nějak podporuje tvorbu pigmentu v kůži, takže se člověk třeba lépe opaluje, ale před spálením mě tedy nikdy nezachránil. Takže v nějakou ochranu před UV zářením (prozatím) nevěřím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené