arrow
profile_image
LoLiNkA773
od 7. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky lidičky...taky sem měla problémy s bradavicema a nepomohlo na to nic...Ani česnek, ani cibule, ani nic s octem, zkusila sem taky vypalování a od doktorky předepsanej Verumal a prostě nic nezabralo..Bylo mi z toho ouvej páč se blížilo léto a představa že bych se ani nekoupala v bazéně aby to nikdo na té noze neviděl byla strašná! Ale přijela teta a nějak na to přišla řeč a poradila mi že jí kdosi řikal že na to pomáhá BEZBARVEJ LAK NA NEHTY! zkusila sem a asi za 2 týdny se výrazně zmenšila pak sem se teda koupala v bazéně a asi ten chlór taky tomu pomohl takže ted musim zaklepat už tam skoro nic nemám! fakt to funguje.

no nevím ale s bradavicí se do bazenu neleze... jinak gratuluji že ti na to něco pomohlo...

arrow
profile_image
vlastikc
od 8. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám bradavici na pravé dlani u prstu skoro rok. Byla jsem na vyříznutí, potvora narostla znova, zkoušela jsem česnek, cibuli, citron, ocet prostě všechno možný.....Pak taky z lékárny Duofilm, který bradavici sice rozleptal, ale nezničil. Až jsem vyčetla, že je dobrý bezbarvý lak na nehty, tak jsem si řekla, že tím rozhodně nemůžu nic zkazit. Patlám poctivě několik dní a asi se děje zázrak, bradavice je menší a jakoby vysychá, takže patlám dál, teda jestli zmizí, tak to oslavím Jen nechápu, že může pomoct něco tak obyčejného a drahé přípravky přímo na bradavice nefungují

arrow
profile_image
Julie1
od 12. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bezbarvý lak na nehty může fungovat tak, že shodí vrstvy kůže ale asi nezničí ty nejnižší vrstvy, kde je ten vir usazen, tak ta bradavice může vyrůst znova.

Jestli máte pocit, že je pryč, tak zkuste trochu vyšší dávky vitamínů, např. Vitamín C ve formě tablet nebo rakytníkovou štávu, či betaglukány a zinek, po dobu dvou dnů a pak zase zkontrolujte oblast. Dle zkušenosti, tyto látky zrychlují buneční bujení a bradavice, které jste zdánlivě úspěšně vypálili se Vám do dvou dnů vrací na úplně stejných místech, což svědčí o tom, že jste je vlastně vůbec nezničili.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené