Ahoj všem, mám takový dotaz. Možná to bude znít divně, ale má mě matka začala neustále podezdívat, že trpím na kvasinkovou infekci... Předem říkám, že tomu tak není (ani jsem ji nikdy neměla), pouze se s ní nedá normálně o takových věcech mluvit a celé podezřívání vzniklo proto, že užívám už pár let Pharmatex a občas mám na kalhotkách bílý flek a taky proto, že používám pouze tampóny(podle ni je to strašně škodlivé a nesmí se to)...

Takže mi kvůli tomu koupila přípravek Candistop a téměř mi ho nutí, jeden jsem musela spolknout a bojím se, že pokud to bude tak nadále, jestli by mi nemohlo nějak ublížit bezdůvodné užívání... Je to sice "přírodní preparát" ale živé kultury v obsahu mě moc neuklidnili. Rady typu ať to vysvětlím mamce nepiště, opravdu to není jen tak a nemám to srdce se pořád hádat. Co si myslíte vy?

arrow
profile_image
Enelya
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

O Candistop neporadím, ale co zajít k lékaři, aby ti udělal výtěry a mamku uklidnil, že tím netrpíš? Podle mého laického rozumu by se žádný přípravek, kt se používá na něco (kvasinky, bolest v krku, hlavy atd) neměl brát jen tak. Tělo si vybuduje rezistenci..

arrow
profile_image
krusta
od 16. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neboj, vůbec ti to neuškodí. Je to prostě takový doplněk. Jsou tam jenom probiotika, česnekový extrakt a tak.

Cituji Enelya: Podle mého laického rozumu by se žádný přípravek, kt se používá na něco (kvasinky, bolest v krku, hlavy atd) neměl brát jen tak. Tělo si vybuduje rezistenci..

Já si to taky právě myslím, navíc pokud jsem správně pochopila, kvasinková infekce je když se kvasinky, co máme běžně v těle všichni přemnoží a dělají neplechu. A pokud je mám v normě, tak co se stane když je ten přípravek zahubí?

Cituji Enelya: O Candistop neporadím, ale co zajít k lékaři, aby ti udělal výtěry a mamku uklidnil, že tím netrpíš?

Asi ano

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji AirPress: Co si myslíte vy?

Promiň, ale tvá matka by si měla zajít k psychologovi. Netuším, kolik ti je, ale zdravý rodič není paranoidní a necpe do svého potomka kdoví co.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji AirPress: celé podezřívání vzniklo proto, že užívám už pár let Pharmatex a občas mám na kalhotkách bílý flek

Předpokládám,že ti tedy bude víc než 15 a pár let pohlavního života takže je ti kolem dvaceti.
Nějak nechápu proč si necháš vnutit prášek ,když už nejsi malá holka.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji AirPress: jeden jsem musela spolknout

Snad chodíš na gyndu, tak ukaž mamce výsledky a nebo si per prádlo sama.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kolik ti je, že ti matka kontroluje špinavé spodní prádlo? Vzhledem k tomu, že už sexuálně nějaký ten pátek žiješ, tak předpokládám, že více než 15, tak snad jsi dost velká na to, aby jsi dokázala odmítnout spolknout prášek a vysvětlila jí, o co přesně jde.

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Matka ti studuje kalhotky??by mĕla navštívit asi doktora.......

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kardoyla:

Dobře, nechtěla jsem to vše vybalit, ale vzhledem k tomu, že si hlídám soukromí na netu tak se svěřím aspoň zde.

Když jsem byla malá, zneužila mě jedna lékařka. Prostě bezdůvodně mě svlékala a osahávala (nebyla to gynekoložka ani nic podobného), tvářila se, že mě vyšetřuje ale nebylo tomu tak. Byla jsem asi 8-10ti leté dítě, docvaklo mi to až, když měla záskok a ten mě vyšetřil jak měl... Od té doby mám blok, pořád se to se mnou vleče a začala se hodně stydět, hlavně před ženami a staršími lidmi a samozřejmě nejvíce před doktory. Mamka to dodnes nechápe,nevěří mi a nadávala mi, že před ní neprojdu ani v podprdě. Pak mě ona z neznamého důvodu začala v noci svlékat a kontrolovat přirození, což asi chápete mě v tomto zničilo úplně.

Ano vím že je paranoidní, dělá mi v mnoha ohledech peklo ze života. Ale pořád je to má matka a nedovedu ji nenavidět...

A plnoletá nějaký pátek jsem, není mi 15... Snad brzo se dokáži postavit na vlastní nohy a odstěhovat se. Ano, nutí mě to jíst a i když nejsem malá holka, neměla jsem to srdce se hádat, pak mi je řečeno že si nikdy neuznám chybu a nedám si říct. Je toho spousta, musím ještě chvíli zatnout zuby.

Nemusíte se již vyjadřovat k mé situaci, spíše by mě zajímalo, jestli to musím kvůli svému zdraví plivat nebo mi to nic neudělá...

arrow
profile_image
katie87
od 13. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě se vůbec nemusíš bát. Resistenci by sis vypěstovala, pokud by se jednalo o antibiotika, toto je úplně v pohodě - jak už tu někdo zmínil, obsahuje jenom probiotika, a je to doplněk stravy, ne lék - nedělej si starosti .

Jinak držím pěsti ať to s mámou vydržíš do té doby než se odstěhuješ, myslím, že ti dobře rozumím, že hádat se s ní a řešit něco je zbytečné. Rodiče ani sousedy si bohužel nevybíráme... A některé věci je prostě těžké vysvětlovat.. (zvláště když ty za ně nemůžešú. Držím pěsti

Cituji katie87: Jinak držím pěsti ať to s mámou vydržíš do té doby než se odstěhuješ, myslím, že ti dobře rozumím, že hádat se s ní a řešit něco je zbytečné. Rodiče ani sousedy si bohužel nevybíráme... A některé věci je prostě těžké vysvětlovat.. (zvláště když ty za ně nemůžeš. Držím pěsti

Strašně moc ti děkuji za příspěvek, jsi asi první, kdo mě pochopil Hádky nikam nevedou, když jsem se o to párkrát pokoušela, měla jsem akorát deprese... Jsem zastáncem přírodní léčby tak snad mi to neuškodí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené