arrow
profile_image
taft2
od 12. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj holky
Je tu ňáká slečna co dělá gel.nehty (francii) bílim lakem na nehty místo bílého gelu ?
a jestli ano byla by tak hodná a napsala mi postup ?! slyšela jsem že to tak de a není to tak náročné jako nanášení gelu ....

děkuji T.

arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

není to jednodušší..je to úplně stejné

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, děláme gelovky klasicky, tři vrstvy gelu a pak lak na nehty nechat uschnout a hotovo, gel už pak ne, zkoušely jsme se to sestrou a je to hrozné po pár dnech. Tak jak jsem psala je to supr. My dáváme spíše lak na celý nehet, francii gelem.

arrow
profile_image
taft2
od 12. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám doma jednorázový gel ale to už asi nevadí ne ?

takže první gel a potom lak ? ... já jsem totiž myslela že první nalakovat ten tip a potom gel

a proč ne francie bílím lakem to výjde stejně jako nalakovaný celý nehet ne ? ))))

arrow
Neprodává v Bazaru

To je pravda, ale my děláme francii gelem, ptž déle vydrží máme to vyzkoušený. Určitě záleží na tom, co komu vyhovuje. Jednorázový nevadí. Mám vyzkoušené, že když dám dvě vrstvy gelu, pak lak a zase gel, je to špatný, loupe se to, praská to, špatná zkušenost. Proto francii lakem klidně, ale nepřegelovávat.

arrow
profile_image
noye
od 2. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na m0a0d0a: lak na francii jde bez problému, lakuješ na matný, lak musí být dokonale suchý,jinak se to loupe.vydrží stejně jako gelová francie

Achjo holky, kdybyste apoň měly správně názvy. Není to jednorázový, ale jednofázový gel. Jednorázový gel je na jedno použití a takový neexistuje.

Lak na gelové nehty ano, ALE:
1) nalakovat a nechat opravdu pořádně zaschnout, jinak se bude lesk loupat
2) lakovat pouze pod poslední vrstvu = pod lesk, protože jinak se gel sloupne
3) požádně zaleskovat i okraje, jinak se bude lesk loupat a nalakované rožky nehtů můžou "kreslit" a tak znečišťovat papíry(např. důležité dopisy) a to se většinou stane, když to člověk nejmíň potřebuje

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na wovel: ha vůbec jsem si nevšimla, že jsem to napsala taky tak blbě, tak to děkuji, samozřejmě vím, že je to jednoFázový, gelovky dělám několik let, vpáčila jsem si to asi do hlavy, jak jsem četla koment od slečny předemnou
jen osobně si myslím, že když jsou to gelovky, tak by se měly dělat pouze z gelu, ještě když si za to(v mém případě) holky platí a má zkušenost s lakem je prostě na nic, přestože jsem ho nechávala dlouho zaschnout.

Reaguji na m0a0d0a: Já jsem ale lak nedoporučovala,pouze jsem odpovídala na otázku. Gelovky taky dělám několik let a jestli jsem za tu dobu lakovala 5x, tak je to hodně. Lak nedoporučuju nikomu a nerada ho dělám, protože se musí dlouho čekat na zaschnutí a když se to nehlídá a dá se malinko víc, tak se to sloupne.
Používám jen barevné gely a to jak na FM, tak i celogel. Od 50ks to nepočítám a určitě je pro mě lepší gel na FM, líp se mi s tím dělá a dá se s tím déle pracovat, upravovat smile line, lak zaschne někdy moc brzy.

u laku je nevýhoda, že dlouho schne...ale když dělám stínování tak je lepší jak gel, ale to je zase jiná kapitola.) no lepší je gel na fr, ale kvalitní! abych nemělá nehty hrubé dávam teňoulinkou vrstvu gelu+kamufláž a pak bílou a na to silnější vrstvu gelu...

arrow
profile_image
Martinka251
od 13. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
viděla jsem v různých videích že si ženy dělaly FR klasickým bílým lakem. Zatím jsem to nezkoušela, tak nemohu potrvdit zda se lak loupe nebo ne... Pokud se ale používá houbičková metoda, také používají klasické gely a né barevné gely. V tomto případě se lak neloupe?

arrow
profile_image
Martinka251
od 13. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ještě jeden dotaz:
pokud budu na gel.nehty malovat různé čárky zdobícím lakem z drogerie, a poté ozdobený nehet budu chtít ještě přetřít gelem, nerozpije se lak?
Díky za vaše rady...

Holky, je možné si nechat dát např. jen jednu vrstvu gelu na moje nehty, které mám docela pěkné, aby byl můj nehet jen tvrdší a netřepivý, a pak si je lakovat barevnými laky?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené