Reaguji na marketahr:
naprosto souhlasím, v případě V.E. to nezachrání ani ty "inteligentně" působící brýle ....
A kabát mi přijde docela obyčejný, navíc při zvětšení obrázku je vidět, že střihem i kvalitou materiálu průměr, jestli vůbec. Působí na mne jako levný flaušák z CA, HM, apod. , navíc kabát musí sedět a jak už bylo zde psáno, vel. XS se obtížně shání. Doporučuji koupit kvalitní (hrubší) látku a nechat ušít, klidně i podle obrázku. Bude možno stát víc než v obchodě, ale budeš jej mít na víc sezon a nenadělají se na něm hned žmolky a vytahané rukávy.

Kabát jsem viděla v Zaře, Reservedu, ale podobný v H&M - klasický dvouřadový s příměsí vlny.
Erbové nesedí, materiál vypadá nekvalitní a zmiňovaný šátek zkracuje její krk, což vypadá k její makovičce legračně.
Tento typ pláště vyžaduje velice kvalitní střih i zpracování (štepy, podsádka, výztuhy, apod) - jako látka se nejlépe hodí loden (silně lisovaná 100% vlna), kašmír, sukno, haras nebo cibelín (lehký chlup). Možno použít i dvoubarevný vlněný kepr.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na operiaX:
Já vim, že ona originál má ( kdyby ne, tak to už by bylo silné kafé) ale i tak to působí lacině, jen díky domu, že to má každá pipinka v Praze, co dělá "doprovod" za prachy a ŽE JICH JE!

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na samanta83:
Proč tedy nejdeš k té švadleně? Sama jsem tam nikdy nebyla, protože moje babička je bývalá švadlena a umí prostě vše, co si vymyslim a není nad to mít něco "na míru" Doporučuji. Kort u těch věcí na více sezon a častější nošení. Kdyby sis vybrala kvalitní materiál, vypadal by i mnohem luxusneji, než ten an fotce. Ten možná ani nehřěje..

arrow
Neprodává v Bazaru

mrkni sem, ale není to klasickej flaušák..
http://www.halens.cz/damska-moda-moda-pro-zeny-svr chni-obleceni-kabaty-6113/kabatek-083937/sorting$s core,Descending/paging$1,25?oc=036

Koukám, že některé dámy tu mají patent na vymezení vkusu. Tam, kde se nosí kabelka od LV a ještě k tomu se vzorem(!) - vkus končí. Jakmile ale obléknete Pradu, vkus je opět na světě! Úsměvné.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na chanellina:
Ale né, tak to neber tak vážně Vždyt tady jde o ten kabát
a ten tvůj odkaz je trenčkot a né zimní kabát... Ale je fakt krásný!

arrow
profile_image
Martinice
od 24. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji chanellina: Tam, kde se nosí kabelka od LV a ještě k tomu se vzorem(!) - vkus končí. Jakmile ale obléknete Pradu, vkus je opět na světě!

Kdo nechápe, tomu prostě není pomoci ..to přece není o jedné LV kabelce a ani o pradě

Pokud si oblékneš k ( nepadnoucímu ) kabátu ( či jiné nepadnoucí věci), DVĚ výrazně ologované věcí ( jakékoli luxusní značky) výrazně a řvaně upozorňující na svůj "luxusní původ", nikdo tě za vkusnou považovat nebude..

Nemohu uvěřit, že jsi toto nikdy neslyšela, opravdu ne?

No záleží, kde a mezi kým se pohybuješ...

A že konkrétně věci od LV se svým typickým logem ( VÝHRADNĚ věci s logem, páč ty jsou "nejluxusnější" jsou považovany za vrchol elegance a luxusu plejádou pražských prostitutek a "společnic", které jsou v tom oblečené ( tedy ologované od hlavy až k patě ( jinou značku víceméně neznají ), je věc, která se někomu nemusí líbit, nicméně je to prostě známý a nepopiratelný fakt.. Vadí ti to? No já za to nemůžu

Jinak Prada byla jen příklad.. stačí, aby kabelka ( či jiná věc) byla kvalitní a "neřvavá"

Jinak hanychová, mesarošová, mašlíková a podobné měly asi už milionkrát fotku někde v bulváru (a to ho fakt zase tak moc nesleduji) , kde byly oblečené v topu, krátkých šortkách v kterých měly LV pásek s logem a přes ramenu LV kabelku s logem ( nepochybně originály).. typické" dámy" s vkusem, prostě paráda na úrovní světových přehlídek..

No to je už vše mimo téma " kde koupit kabát"

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na marketahr:
Moje řeč!

Cituji marketahr: protože výrazně ologovaná kabelka a k tomu ještě výrazně ologovaná šála působí vulgárně, příliš okázale a proto nevkusně - jako " když se modelka, která se "proslavila", silikonovými ňadry a hromadou článků v bulváru" snaží být elegantní a působit jako dáma.. vyjde to naprázdno.

To není nic proti erbový, to je prostý fakt..

Podívej se třeba, jak chodí oblečená tereza maxová a podobné typy žen.. ta úroveň je prostě někde jinde..

Naprostý souhlas.

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kabát by se mi líbil, kdyby byl z kv litnějšího materiálu. Barvu bych volila originálnější, ikdyž se mi béžová líbí, já v ní vypadám jako umrlec, ale snědé Vlaďce ladí, ikdyž je to trochu nuda
LV značku nemusím, právě proto, že ji má každá druhá, ať už fake, nebo originál.
Jak psaly holky, líbí se mi styl Terezy Maxové, která nepotřebuje mít tisíc viditelných log a značek.
NE Vlaďko, opravdu nemusíš ukazovat, do čeho vrazil Tomáš část výplaty..)

arrow
profile_image
Adluska
od 3. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se přiklánim k tomu nechat si kabát radši ušít, osobně bych ho nemohla mít v týhle barvě, protože bych byla hned špinavá. Není na nošení nic horšího, než ne úplně padnoucí kabát.

A k tý fotce. Nejdůležitější přece je, že má čistý oblečení, nelezou jí špeky. Já jako taky nemusím tyhle monogramový věci, ale to je její věc, co si nosí.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji marketahr: Pokud si oblékneš k ( nepadnoucímu ) kabátu ( či jiné nepadnoucí věci), DVĚ výrazně ologované věcí ( jakékoli luxusní značky) výrazně a řvaně upozorňující na svůj "luxusní původ", nikdo tě za vkusnou považovat nebude..

Přesně tak, naprosto souhlasím. Kdyby si vzala jen jednu z těch věcí, bude to super, ale dvě výrazně značkové věci spolu lícovat nikdy nebudou. Buď jeden, nebo druhý.

Jinak ke kabátu... Mě přijde, že ji absolutně nesluší. A není to tím, že na tuhle paní jsem vysazená. Být Tebou si koupím kvalitní materiál a nechám si jej ušít. Bude to trochu dražší, ale myslím, že ne až tak drasticky. Budeš ho mít přímo na Tvou postavu a bude naprosto nadčasový, takže dle mě je to dobrá investice.

Jiank ještě dodám, že i doplňky v monogramu či damieru lze nosit vkusně. České pseudocelebrity doplňují touto nadčasovou klasikou outfity jako z E55 a pak to taky tak vypadá... Viz. Hanychová, Mesárošová, atp. Ale jde to i jinak, stačí mít vkus a šmrnc a nebrat tyto doplňky jako stěžejní prvek outfitu, ale jako artikl do něj zapadající. Mě se třeba líbí, jak LV nosí blogerka Dulce Candy nebo z opravdových celebrit Madonna.

Reserved

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené