arrow
profile_image
Ava1
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, rekonstruujeme s partnerem byt a vzhledem k tomu, že jsem docela strašpytlík a když už tu rekonstrukci děláme tak pořádně tak jsme se rozhodli pořídit si bezpečnostní dveře - máte nějaké tipy jaké ANO a jaké určitě NE?Příp. na jakou spolehlivou firmu se obrátit - Brno a okolí..? Cena tak do 25 tisíc max - vejdem se?

Díky za rady!

máš SZ

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkusím obnovit téma, to mne docela udivuje, že na téma "jaké barvy mají být stěny v ložnici / obýváku / wc " je tady toho popsaného až až, zatím co otázku bezpečnosti nikdo jak se zdá moc neřeší
Chtěla bych se zeptat těch, co bezpečnostní dveře mají - od jaké značky a především jak dlouho trvá doba od objednávky po montáž, potřebuji nechat namontovat bezpečnostní dveře do svého bytu, který momentálně využívám jen asi 2 x v roce a mám na to cca 3 týdny v létě.
Popřípadě jestli mi někdo doporučí firmu přímo v Ostravě, byla bych ráda. Nepotřebuji dveře za padesát tisíc, spíš takové základnější.

arrow
profile_image
janas.d
od 4. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nekupovat dveře od firmy Dveře Novák s.r.o. bydliště má na úřadě pobočky vymyšlené a jsou na něj exekuce

arrow
profile_image
Ava1
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,tady zakladatelka tématu..po více než 3 letech doplňuji info My jsme nakonec zvolili firmu ADLO (Brno) a spokojenost. Dveře se zdají být opravdu "festovní" a kvalitní, na pohled pěkné (tak nějak normálně no Zatím s nimi nebyl žádný problém.Cena včetně zárubní byla kolem 30tisíc, záleží ale na bezp.třídě samozřejmě. Přístup vstřícný a víceméně profesionální, montáž teda trvala nějakých 7 hodin ale zase po sobě uklidili, před náma otevřeli zapečetěnou krabičku s certifikátem, klíči a bezp.vložkou..takže bych doporučila dál.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené