arrow
profile_image
Luciinka.
od 1. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, chtěli bychom si s přítelem vzít úvěr, okolo 600tis . Částí splatit půjčky které máme, část na nové auto a část na vybavení bytu, který máme v dlouhodobém pronájmu..Momentálně kupovat vlastní nechceme. Bezúčelový, a podobný hypotéce v nízkých splátkách - aby se dal rozložit do 20-30let. Ale nemáme nemovistost, kterou bychom mohly zastavit, je nějaká varianta, která by byla možná? Koukala jsem na Lišku, a hypoteční banku, ale obojí ožaduje zastavení bytem, atd.. Díky za názory.

Reaguji na Luciinka.: Nic podobného hypotéce, pokud nemáš nemovitost na zajištění není, pro tebe by byla nejlepší americká hypotéka, ale nemovitost nemáš zkus se tedy zaměřit na bezúčelové půjčky, popř. konsolidaci půjček s částí neúčelovou, tam ale počítej s vyšší splátkou a hlavně s vyšší sazbou. stavební spořitelny dávají také úvěry bez zajištění, ale ne na částku 600tis. kč.

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud nemáš nemovitost, je to blbé. Takhle budeš mít všude vyšší sazby, tak s tím počítejte.

arrow
profile_image
SofiaK
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Americká hypotéka jde leda se zajištěním nemovitostí. Pokud byste nepotřebovali tolik peněz naráz, tak by se to dalo rozdělit do několika úvěrů. Za prvé bych zkusila zkonsolidovat ty úvěry, co už máte, některé banky umožňují vzít si nějaké to procento navíc bezúčelově. Na vybavení bytu bych se pozeptala v bance na účelový spotřebitelský úvěr na bydlení - tam bývají mnohem nižší úrokové sazby, než u klasického spotřebáku. Ale potom je třeba účel doložit fakturami. Taky né každá banka nabízí účel na vybavení bytu, ale dá se najít. No a na auto už asi normální úvěr - i když zase se může stát, že některý banky mají účelové úvěry i na nákup motorového vozidla. Zkus se spíš pozeptat v bance, kde máte účet, kolik a z jakých podmínek, by vám co dali, můžete mít třeba něco předschváleno. Taky bych se zajímala o to, kolik by vám dali každému zvlášť a kolik by vám vyšlo, kdybyste žádali jako hlavní žadatel a spolužadatel... Většinou se vyšší částky řeší individuálně a je pravda, že 600tisíc je opravdu moc, ale zase ve dvou lidech by se to dalo, ale nejdřív byste museli splatit to, co už máte napůjčováno.

arrow
profile_image
michaelabr
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

72

Mně se líbí úvěr na auto od Nejlepší autopůjčky. Nabízí docela výhodné podmínky. Mrkněte na odkaz, co myslíte?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené