arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,

stala jsem se členkou bigbrands a ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti. Na první pohled mě to totálně nadchlo - nejvíce ceny kosmetiky typu Guerlain a kabelky Calvin Klein atd., ale zajímalo by mě, zda vám domů vždy přišel originál, zda jste na to musely dlouho čekat atd...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

arrow
profile_image
Christiana
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S Bigbrands.cz zkušenosti mám, a velice dobré. Nakupovat jsem tam sice přestala až potom, co změnily pravidla a ted se za oblečení musí platit převodem (Předtím jsem platila při dobírce).

Ahojky, tak já tam ještě nic nekoupila, vždy když se mi něco líbilo, bylo to již vyprodaný
tak uvidíme, třeba někdy....

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Milísek: tak já tam ještě nic nekoupila, vždy když se mi něco líbilo, bylo to již vyprodaný

ano to si taky říkám a vstávat v 6 se mi kvůli toho nechce....ale příjemně mě to překvapilo, myslím, že ty slevy jsou fakt pořádný a věci za to opravdu stojí...

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Už jsem psala do podobného tématu, že s bigbrands.cz mám dobré zkušenosti. Objednala jsem si od nich hodinky, které došly naprosto v pořádku. Byl to určitě originál, byla k tomu krabička, záruční list no prostě všechno jak by to mělo vypadat. Bohužel mi byly hodinky velké, tak jsem je ve 14 ti denní lhůtě vracela a opět vše v pořádku. Komunikace probíhala podle představ, na mail odpověděli buď hned nebo nejpozději do druhého dne. Peníze přišly na účet ve slíbeném termínu.

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Párkrát jsem tam taky nakupovala a žádný problém. Jediné, co mi trochu vadí narozdíl od FashionDays je to, že nevidíš všechny kampaně dopředu (tedy pokud od léta něco nezměnili, dlouho jsem tam teď nekoukala) a někdy to úplně překopali a ráno kampaň, která byla ještě večer slibována (byla v tom seznamu jakoby zašedlá), nevyjela. Jinak já párkrát v těch 6:00 vstávala Myslím, že všechno, co jsem koupila, byl originál, na druhou stranu nejsem zas takový znalec - pokud to není vidět na první pohled, neodhalila bych to. Dávej ale pozor, vždy se podívej, kolik co na netu stojí - ty původní ceny, které uvádějí, jsou oficiální od výrobce, přičemž některé věci se za stejnou cenu jako u nich dají koupit i v jiných eshopech, aniž by to bylo jakoby ve slevě. Často tě to s vědomím, že to možná za chvíli někdo vykoupí a s vidinou té velké slevy a výhodného nákupu, spíš přemluví ke koupi, abys pak zjistila, že to vlastně tak moc nepotřebuješ nebo žes udělala kompromis (halenka se mi líbí, radši bych červenou, ale taková sleva zrovna u téhle značky - ok, beru i růžovou), ale to je spíš o vůli, než konkrétním eshopu Jo a sice tam píšou předpokládané datum dodání, stávalo se mi ale, že to přišlo o týden nebo dva déle, musíš prostě počítat s čekáním.

To zní zajímavě, neznám to, bohužel koukám, že musím mít pozvánku nebo být na nějaké čekací listině, mohla by mi to některá z vás trošku osvětlit?

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aubinka: To je taková blbina, aby to bylo jakoby atraktivnější a víc "exkluzivní" Hoď mi do SZ tvůj mail, pošlu ti pozvánku

Reaguji na Lotta: děkuju

arrow
profile_image
garderobe
od 1. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Už jsem to tady někam myslím psala, já jsem koupila na bigbrands kabelku a určitě to nebyl originál, takže letěla zpět. S vracením peněz opravdu nejsou žádné potíže. Kdy zboží přijde je vidět při objednávce, asi je to jak který druh, já jsem čekala kolem dvou měsíců. Jo a když jsem tohle psala už do jiné debaty, že mi poslali fejk, našla se tam další dáma se stejnou zkušenností, ta si to nechala potvrzovat v obchodě. Opět šlo o kabelku, jen jinou značku.

arrow
profile_image
Jersika
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, tak já jsem si u Big brands už pár věcí koupila a nikdy nebyl problém, ale teď jsem tedy naštvaná přímo šíleně. Právě mi došlo pár kousků Christian Dior a minimálně stíny jsou jasný fake. Dior je jednou z mých nejoblíbenějších značek, používám ji běžně a jejich věci prostě znám a teď mi přišly stíny pod stejným číslem a názvem jako používám běžně, až na to, že ty barvy jsou mimo a dokonce jsou dva stíny v paletce naprosto stejné! Už se mi nezdál malinko ten obal, ale ty barvy to teda rozsekly..tak to si za rámeček nedají.

No před týdnem a něco jsem tam objednávala spodní prádlo od Guess, do teď mi to nepřišlo. Pár věci z toho mám jako dárek a silně pochybuji že mi to do zítřka přijde. Jsem už z toho opravdu naštvaná. Po jaké době dorazil balíček vám?

arrow
profile_image
Luckylou
od 28. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ve všeobecných podmínkách mají myslím dodací termín kolem 3-4 týdnů..já jsem si objednávala v Bigbrands dvakrát a v obou případech jsem balík dostala cca. po měsíci

Dnes mi po několika dnech odepsali na mail, že to přijde kolem 21.12.. Každopádně pro příště vím, že si vše mám pořádně přečíst.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené