Ahoj, my máme bílou sedačku (textilní kůže) a je to průšvih. Naše dvě kočky ji pěkně zhuntovaly, prý se o ni supr brousí drápky... Co se týče dětí, vlastní zatím nemáme, ale chodí ke mně děti na angličtinu (od 7 do 14 let) a občas je vidět nějaký ten čmáranec od fixy nebo propisky...

arrow
profile_image
AnnaE
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bílá je krásná barva, ale v kombinaci s dětmi dost nebezpečná. Bílou linku jen pokud tam hodláš vařit jen kafe. Měli jsme bílou linku a bylo tam vidět všechno, také záleží z jakého je materiálu, ale někdy má bílá tendenci ke žloutnutí. Bílá sedačka není špatná jen pokud je z pravé kůže (dobře se čistí,ale má lepší tepelné vlastnosti na rozdíl od koženky).Jiný materiál je špatný na údržbu a je tam velká šance na zničení. To samé koberec. Pokud teda pak nechceš pořád hlídat děti a koukat jak opatrně jí a pije návštěva a pokud nechceš být otrokyně uklízení zkus třeba jinou světlou alternativu. Např. světle šedou sedačku a místo bílého nábytku dřevo-třeba světlá bříza apod.A k tomu doplňky-bílé vázy,bílý závěs,bílý lustr (pozor,tady bývají v létě vidět docela hodně mušince). Z nábytku nejsou špatné židle s bílou kůží a také jednoduchý bílý konferenční stolek půjde dobře udržovat.

arrow
profile_image
Jerome
od 23. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My máme doma bílý konferenční stolek a útok dětí přežil Nemyslím si, že je bílá barva zase o tolik odlišná, než ostatní barvy. Skvrna se ti udělá vždycky někde. Jde o to, aby byl dobrý materiál a šlo to snadno dolů.

arrow
profile_image
Jerome
od 23. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MajklM: Český výrobce Seart.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené