arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
35    0
Číst hodnocení

Ahoj,máte zkušenosti s tímto peelingem? Je to ten v balení 100ml. Nemám na mysli peelingové sérum 40ml.
Jak jste s ním spokojené? Obsahuje nějaká zrníčka nebo ostřejší částice nebo je to takový ten měkký peeling-gomáž? Na obalu sice píší gomáž, ale co já můžu vědět...Přemýšlím, že si ho koupím, chci se zeptat, jestli vidíte nějaká zlepšení atd. Hledala jsem v diskusích o peelingách(bože to zní hrozně), ale tady k tomuto tam nic bližšího nebylo. Za všechny informace děkuji.
Obrázek je tady

Ahoj,
používám už několik let! Je fajn, ale je hrubší (ostřejší), není to taková ta měkká gomáž! Takže opatrně lehce peelingovat a pleť je pěkná!

Několik let? Mě paní lékárnice říkala že je to novinka ..Měla jsem vzoreček a je to super..Krásně to pleť projasní a vyhladí

Cituji Soniik: Jak jste s ním spokojené? Obsahuje nějaká zrníčka nebo ostřejší částice nebo je to takový ten měkký peeling-gomáž? Na obalu sice píší gomáž, ale co já můžu vědět

Tak jestli chceš či potřebuješ na pleť něco jemnějšího, tak toto bych nevolila- je opravdu hrubší. Já používám od Biodermy tuto gomáž a ta je krásně jemná.
http://www.drmax-lekarna.cz/bioderma-hydrabio-peel ingovy-krem-75ml.html

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
35    0
Číst hodnocení

Cituji Karin: Tak jestli chceš či potřebuješ na pleť něco jemnějšího, tak toto bych nevolila- je opravdu hrubší.

No já právě moc tu gomáž nechci, měla jsem ji párkrát a nikdy jsem nebyla spokojená, nemělo to vůbec žádný efekt. Potřebuju spíš opatrně s klasickým peelingem, to mi vyhovuje víc.

Cituji pienilola: Měla jsem vzoreček a je to super..

Asi taky zkusím se někde zeptat na vzoreček, to bude jistější, není to úplně za pusu. Nějak mě totiž nenapadlo, že by mohli mít vzorek i od peelingu, mívám jen vzorky krémů. No ťuňťa, když mně to ve vedru prostě nemyslí.

Jinak děkuji všem za reakce

Tak nevím co ti paní lékárnice řekla, já ji fakt používám už víc roků....asi jen trošku změnili obal, to jo....ale novinka to fakt není!

arrow
profile_image
Eliss
od 7. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Hannah5: Přesně tak, novinka to není... Pamatuji si, že se objevil spolu s řadou na problem.pleť, takže hned od začátku. Jinak já mám peeling Hydrabio (modrobílý obal) a ten je super, takový akorát, ani nedře ani neni jako gomáž.

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
35    0
Číst hodnocení

Právě zkouším peeling z té řady Sebium i z té řady Hydrabio. Zkoušela jsem se v lékárně ptát na vzoreček, ale v tomhle prý nebývají. Zrovna tam ale přijela distributorka, takže mi z každého odlili do kelímků. Zatím jsem vyzkoušela jen ten Sebium, pravda že je trochu ostřejší, ale nevadí, je dobrý Ještě vyzkouším ten modrý Hydrabio.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené