arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, vím, že téma sluneční alergie tady už je, ale i přest to, se chci zeptat, co je podle vás nejlepší. Letos jsme byla týden ve Španělsku a opět po 4 dnech jsem měla slunčení alergii, vzala jsem si zodak a mazala jsem se 30 astrid a po koupání v moři se osprchovala. I přes to jsem jí měla. Příští rok bychom ale chtěli jet na 14, tak bych ráda vyzkoušela nějaký dražší přípravek, který by mi snad pomohl. Četla jsem už spousta názorů, ale nějak se v tom nevyznám. Daylong třeba přímo na sluneční alergie není, ne? A ráda bych se taky opálila, opaluji se pomalu, ale dobře. Díky za rady..

Já loni kvůli alergii celé léto nechodila na sluníčko, tento rok jsem se s předstihem vyzbrojila Betabronzem, Zodacem a Daylongem (SPF 25) a aftersunem a na sluníčko chodím bez problémů, i jsem trochu chytla barvičku... Takže za mě - Daylong

arrow
profile_image
Belen
od 14. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bioderma - přímo pro alergiky a nebo taky Eucerin (taky pro alergiky). Vyhovuje mi i Daylong.
Vždycky ty inkrimované místa přetřu krémy pro alergiky (Eucerin/Bioderma) a zbytek Daylongem. U toho beru Zyrtec a je vše ok.

arrow
profile_image
katchjenka
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mě pomohl jednině Piz buin Allergy. letos jsem s ním přežila 3 týdny v karibiku poprvé bez jediného pupínku

arrow
profile_image
micicenka
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj, na sluneční alergii je přímo opalovák Ladival z lékárny, a kromě zodacu- ber Xyzal, ten je na vyrážky alergické, zodac jen alergie-pyl.Dál si vem šumivý vápník-tlumí taky alergie. Mluvím z vlastní zkušenosti, poradila mi to kožní a 3týdny v řecku jsou důkaz . několik večerů se objevila krupička, na noc xyzal a vápník a ráno vše ok.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené