arrow
Neprodává v Bazaru

Na můj vkus je poslední dobou už nějak "přeblogováno". Když se nad tím zamyslím, nikdy jsem pořádně nepochopila proč mají blogy takový úspěch, Jsou to všechno jen "zkušenosti" a názory jedné osoby. Proč se řídit tím, že dotyčné nesedí tento krém, ale jiný? Konkrétně u kosmetiky přece neplatí,že tyhle výrobky fungují a ty druhé ne. Každému sedí něco jiného! A co se týče stylu? Ten má přece taky každý svůj, proč kopírovat či napodobovat někoho jiného? Co se teda týče konkrétně Nany, přijde mi už příliš umělá....

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Eross2250: Podle mě se snaží napodobovat ---> Alyonu Shishkovou
Nikdo mi nerozmluví, že se pletu !

Možná jsou si jen (vzdáleně) podobné. Prostě dlouhé blond vlasy, dobré rty, dobrá výška. To je celé.

Cituji AnnaLia: Pochybuji, že by měla zajem napodobit dívku s replikami

To mi připomělo Jennifer Stano, která si z toho ještě dělá srandu, že dřív nosila falešné kabelky (dnes má takových originálních kabelek desítky), hrozně se mi to na ní líbí.

Cituji km_lucy: Na můj vkus je poslední dobou už nějak "přeblogováno".

Ano je jich víc a víc. Uvidíme, jestli začnou někdy ubývat.

Cituji km_lucy: Co se teda týče konkrétně Nany, přijde mi už příliš umělá....

Jmenuje se Nena (říká si Nena).

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Michele: To jsou ještě blbinky, ale když dávala tutorial na cvičení, většinu cviků prováděla špatně, takže jestli to po ní někdo takhle opakuje, ortopedové budou mít žně a to mi vadí třeba víc, než že si někdo zbytečně vezme náhrdelník.

No ta videa o cvičení, to bylo strašný. Prvně jsem se zděsila a pak jsem se tomu strašně smála.

Nějak jsem si na tu Nenu vzpomněla, tak jsem si dohledala její blog... Musím říct, že jsem o ní nikdy taky předtím neslyšela, a to na pár blogů koukám. Co mi přijde divné - proč jí sleduje tak málo lidí (jestli jsem to našla dobře)? Jak může být "nejznámější" blogerkou?

(a to si myslím, že teď, pár měsíců po Varech, už po ní asi neštěkne ani pes)

arrow
profile_image
I_love_LV
od 2. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Niekedy drahé a luxusné oblečenie prezentujú tiež dievčatá z blogu czech chicks ale u nich to má úroveň a majú čítanosť, a predsa ich blog mi je bližší aj keď v komentároch sa často objavujú neprajné príspevky smerujúce k ich štýlu života,tento Nenin blog mi príde len ako akási hra na niekoho kým by chcela byť, celkovo na mňa posobí nablýskane ale jej posty sú oničom prázdne bez duše a nepomôžu tomu ani luxusné veci, ktoré prezentuje, a ďalšia vec ktorá mi vadí že asi dosť rada ukazuje svoje telo čo mne pri niektorých outfitoch nereže opäť tu vidno len snahu o obyčajné upútanie pozornosti na svoju osobu nie na outfit.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Michele: Ze zkušenosti vím, že na chyby v AJ upozorňují jen Češi na netu. Když se bavíte nebo si píšete s cizincem, jakoukoli chybku galantně přehlédne, hlavně, že se snažíte a jazyk pilujete.

Také ta samá zkušenost, my jsme prostě rýpalové.

Cituji I_love_LV: a predsa ich blog mi je bližší

Mně jsou teda taky bližší jiné blogy, a to mi nevadí, že si takové věci nemůžu dovolit, ty holky mi nikterak nevadí, právě zkrátka, co je důležité a o co jde, nechávám se inspirovat.

Ale Nenin blog mě, a to fakt nic ve zlém, nijak nezaujal, přestože se strašně snaží...

Cituji smarny: Cituji Michele: Ze zkušenosti vím, že na chyby v AJ upozorňují jen Češi na netu. Když se bavíte nebo si píšete s cizincem, jakoukoli chybku galantně přehlédne, hlavně, že se snažíte a jazyk pilujete.

Také ta samá zkušenost, my jsme prostě rýpalové.

Já ty anglické příspěvky ani nečtu, nějak nemám náladu slyšet angličtinu v práci, ve škole a ještě když se chci odreagovat... tímhle si myslím, že české čtenářky taky vůbec nemá šanci zaujmout... S tím upozorňováním na chyby máš svatou pravdu, sama mám problém s tím, jak se furt soustředím, abych mluvila správně, protože okolí (české) na to hned upozorní - a přitom je to trapné. Cizinec z toho nikdy vědu nedělá!

nechápem ako môžete hodnotiť inteligenciu človeka na základe 1.34 minutového videa, poznáte ju? rozprávali ste sa s ňou? ... sa aspoň trochu zamyslite aké jej dávali otázky...čo asi mala na to odpovedať? podla mňa dala k otázke primeranú odpoveď. inteligencia snáď spočíva v niečom inom ako v odpovedi na trápne otázky.
A nechápem čo kritizujete aj to akým štýlom si prezentuje blog. Každý prezentuje tak ako vie a ako má na to financie. Keď niekto má len na kozmetiku Essence a oblečenie New Yorker tak nech sa páči. Kto má na Diora a podobne tak už ľudia negatívne komentujú. Ja jej držím palce. A aj keby bola inteligentne nižšie ( čo nepredpokladám, keďže asi veľa cestuje, ovláda jazyky a pod) tak čo to má s blogom? veď na blogu sa prezentuje móda a nie inteligencia. Blog má krásny a fotky premyslené ( napr rámiky na obrazy).

a ďalšia vec čo hovoríte s tou angličtinou s chybami. No a? možno si tak trénuje jazyky. Takýto tréning je najlepší, kde si môžete zlepšiť gramatiku a pod. Tak teraz bude výlučne písať len po česky len pre to že ,,čo ak je to anglicky napísane zle?"
a nemyslím si že to v móde preháňa. Každý má len inú mieru toho čo je u neho už na hranici. Ja som s jej oblečením v pohode mne sa páči. Sledujem aj Petru lovely hair už veľmi dlho, tiež je fajn no pri nej som videla mnoho failov. Blogerka Nena aspoň vie čo jej pristane a ide do spoločnosti tak že je nádherná vždy a aj napriek tomu že som fanynka Petry musím povedať že ona sa veľa krát zhadzuje svojim make upom hlavne na perách. Každý má proste vyzdvihovať na sebe pekné a Nane sa to veľmi darí, zatiaľ čo Petre niekedy nie.

arrow
profile_image
Derpina
od 11. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Do dneška jsem ji neznala, ale je krásná jak v obličeji, tak postavou, není vychrtlá jak některé jiné bloggerky, ale krásně štíhlá. Její styl mi ovšem moc nesedí, připadá mi moc přeplácaný, což je podle mě škoda, protože jednotlivé kousky jsou skvělé, jen je bohužel neumí kombinovat.

Cituji panda08: Blog mi přijde celkem otřesný.

na tohle nemůžu nereagovat Jako pardon, není to nic osobního, ale koukla jsem na tvůj blog a myslím, že zrovna ty jsi poslední, kdo může jakýkoliv blog hodnotit jako otřesný

Cituji Michele: Petra lovely hair blog

Cituji Michele: To jsou ještě blbinky, ale když dávala tutorial na cvičení, většinu cviků prováděla špatně, takže jestli to po ní někdo takhle opakuje, ortopedové budou mít žně a to mi vadí třeba víc, než že si někdo zbytečně vezme náhrdelník.

O tom špatném cvičení jsem tu snad četla víckrát, ale nikde nemůžu to video najít... Nemáte někdo odkaz? No možná že už ho raději stáhla ale na její videa jsem už i více méně náhodou mnohokrát narazila a několik jsem jich viděla a myslím si, že ve spoustě věcech radí dobře, líbí se mi to... A určitě znám Petru víc než nějakou Nenu

Nena už přispívá na svém blogu i česky

arrow
profile_image
LauraT
od 15. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Chalandrea:
(A opět s chybama, pardon )
K tématu, o paní jsem dnes slyšela poprvé a její blog sledovat určitě nebudu, tenhle "ruský" styl mi nikdy nic neříkal.
Mívala jsem dříve velmi ráda Chiaru F., i když teď už také ztratila hodně ze své přirozenosti, ale ráda občas mrknu na její starší příspěvky, kde je mi velmi sympatická.

arrow
profile_image
Cansu
od 20. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Její blog se mi líbí ona je také vzhledově pěkná, i když osobně mám jiný vkus. Co ale nechápu, jsou zde ty urážlivé komentáře. .Já myslím, že stačí líbí/nelíbí a ne hned urážet. Vy ji tady všechny znáte, když píšete o její inteligenci? A nemyslím si, že ona sama se titulovala jako nejznámější česká bloggerka, spíš to udělal ten deník, ve kterém byl onen článek zvěřejněn.
A proč Vám tak vadí, že prezentuje drahé oblečení?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené