méně než
10 příspěvků

Ahoj jsem 6 dní po opce a pravé prso dost bolí. Ve čtvrtek mi byly vytaženy dreny a od té doby začaly bolesti. Předtím byla v obou prsech bolest jen při sundání obvazu který ještě stále mám,když jsem šla na kontrolu a laser( takové to hodně nepříjemné pálení, kdy jsem si je musela držet).Po této kontrole a následnému obvázání mám přímo bodavé bolesti v oblasti jizvy při náhodném pohybu, která je natolik intenzivní, že mě to okamžitě zkroutí( jako by mě někdo bodnul).
Jinak z rány asi nic nevytéká gáza která překrývá jizvu je čistá,když ležím, nebo sedím o prsu ani nevím. Jsem z toho už nešťastná zdají se mi hnusný sny o zdeformovaných prsou atď. Na kontrolu jdu zítra.
Měl někdo taky takové bolesti, že měl pocit že mu někdo zaživa trhá stehy?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na hanicka1983: Ahoj ja měla spíš pálení nebo jak kdyby mě někdo štípal byla to hrozná bolest ale taky jen v určitých pohybech po vytažení drenu kdyby jsi měla zánět tak tu bolest máš pořád ,myslím že je to normální a nepřipouštěj si nějaké deformace prsa ať si sama nepřivodíš komplikace mně to ustoupilo až tak 16 den od operace a pořád to pravé prso je víc citlivější od levého hlavně odpočívej rekonvalescence je nejdůležitější.

méně než
10 příspěvků

Reaguji na lucinečka1: Děkuji za uklidnění už jsem z toho poměrně unavená. Doma prakticky jen ležím nic víc. Snad to bude v pořádku zítra jdu na kontrolu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dělej to na co se cítí tvoje tělo a nehleď na to co dělají jiné holky 6 den od op.každá se hojíme jinak a dodržuj to co ti řekne doktor.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na hanicka1983: Já byla 14 dnů úplně vyřízená. Bolelo mě všechno. Dodnes 4 měsíce po op. pořád jedno cítím. Ty jsi ale brzo, vůbec se neboj. je to normální. To ti potvrdí všichni.

arrow
profile_image
Nšoči
od 9. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hranda: Jen se chci zeptat, dá se to zvládnout dejme tomu za týden po operaci s malým dítětem? 1,5roku dost živý kluk? Bojím se bojím...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nšoči: Ahoj, asi té nepotěším, ale já bych starost o takhle malé dítě po týdnu nezvládla a navíc nesmis nic zvedat.Sice jsem si po 5 dnech umyla sama vlasy, ale jinak jsem byla rada, ze nemusím dělat nic a jen jsem odpocivala. Ke 3,5 létě dceři jsem měla 1. Týden babičku , starší 7,5 léta nebyla doma vůbec a druhy týden jsem měla doma jen tu starší , a to už jsem zvládla . Po 14 dnech od opky jsem z obtížemi zvládla odvézt autem deti do školky a školy a pak se to už den ode dne lepsilo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nšoči: To bych nedala ani náhodou. Já se zpamatovala až tak za 14 dnů. Pak to bylo lepší. Navíc budeš muset odpočívat. Budeš ráda když se zvedneš z postele a uděláš to nejdůležitější kolem sebe sama.

arrow
Neprodává v Bazaru

Přikláním se tady k holkám taky sem byla 14 dnů vyřízená.A to samé sem měla i s řízením auta.

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Gigi10:
jj taky jsem prodloužila o další týden marodění, nedovedu si představit, že bych uřídila auto.
Což je zásadní problém, protože do práce dojíždím autem.

méně než
10 příspěvků

Tak po kontrole prsa a jizva vypadají v pořádku a zatím nevědí, proč mám tak urputné bolesti té pravé jizvy.
Doufají,že až mi v pátek budou vyndavat ten steh co má uzlíčky, že se mi uleví. Prý to může být až moc utáhlé a proto mě to bolí. Hlavně, že nikde nic nehnisá. Tak uvidíme....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na hanicka1983: Tak Hani to je super že tam nemáš zánět hlavně ať to taháni co nejdřív přejde ja to měla 14 dnů a pak ze dne na den to přestalo to byl můj taký problém že jsem nevěděla jestli mi něco táhne steh nebo to je v podpaží na žebrech vedle prsa, ta bolest byla pokaždé někde jinde ale vše na stejné straně.

arrow
profile_image
oceg
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hanicka1983: jsem skoro 3týdny po a jsem úplně v pohodě.týden opravdu doma,druhý již jsem řídila auto a pracovala u PC.,ale doma opravdu nic,odpočívat..

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, tak všechno bylo vnitřní šití které takto zlobilo. Teď už jsem naprosto v pořádku a prsíčka si moc užívám ještě přidám foto

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené