arrow
profile_image
Luci55
od 8. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky moc se mi líbí,jak se teď hodně nosí různé kraťasy a šortky,ale já s nimi mám bohužel špatné zkušenosti. Většinou mám odřená stehna a pálí to a pak se mi mezi stehny jakoby hrnou nahoru. Nevím,jestli je to kvůli postavě,asi ano,ale tyto kraťasy nosí i mnoho silnějších žen než jsem já. Prosím poraďte co s tím.

arrow
profile_image
HAndyK
od 19. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus si namazat stehna tuhým deodorantem . Mně to pomáhá. Nosím sukně celý léto . Jinak když se ti shrnujou nahoru, je to silnějšíma stehnama...

arrow
Neprodává v Bazaru

Věř tomu, že těch mnoho silnějších žen má stejný problém, a to nejen v šortkách, ale i sukních. Měla jsem ho i já, když jsem měla 25 kilo navíc. Pomáhá zmíněný tuhý deodorant, případně zásyp na dětské zadečky. Nebo zhubnout, no

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to bohužel typem postavy - trápí to i mou kamarádku, co má nohy štíhlé, ale asi nějak blbě posazené, do té bych určitě neřekla, že má taky ten problém. Šortky nenosím, ale minulé léto jsem pod sukně nosila bandeletky, ty jsou super, ovšem to není řešení pro šortky, no.
Letos zkouším trik druhé kamarádky, a zatím to vychází - totiž postupně už od jara zvykat ty nohy na chození "na ostro", ona ta kůže trochu zhrubne a tak to pak netahá, navíc na jaře ještě tak nehrozí, že se zpotíš, tak se to dá dobře trénovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,hele to mám taky,když jsem nabranější.Když zhubnu,tak už se mi stehna o sebe neotírají.Je to normální,a každý kdo má pár kil navíc,to mooooc dobře zná.Stejně tak džíny nebo jiné kalhoty,že se mezi stehny rychle sedřou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené