arrow
profile_image
Andrea64
od 25. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, už dva roky se snažím žít zdravě sportovat a posilovat. Konečně začínám být se svým tělem spokojená (měla jsem hrozné mindráky ukazovat se v plavkách dnes už je to pryč). Jenomže se bojím, že od zaří budu mít méně času na posilování a běh a že se mi má vysportovaná postava ztratí. Jídlo mám ráda hlavně sladké, zbožňuju vaření, ale snažím se nejíst smažená jídla a spravovat se zdravě-dietně. V posledních dnech začínám vynechávat večeři mám strach, že bych začala přibírat a když si něco dám tak se pořád hlídám a mám pocit, že bych měla jestě cvičit. Mám strach, abych nedělala nic jiného než nepočítala kalorie. Jediné co mi k večeři nevadí je salát po všem jiném začínám mít výčitky. Navíc se bojím toho, že když nebudu teď hodinu denně posilovat a půl hodiny běhat, tak se postava začne měnit k horšímu a to nechci hrozně jsem se dřela, abych vypadala tak jako teď... Je možné, aby když budu posilovat méně to bylo nějak hodně znát? A když budu posilovat stejně udržím si postavu nebo jí budu mít jestě víc vysportovanou? Děkuji za rady

Cestou, kterou se hodláš vydat končí v pasti jménem Anorexie.

Hezkou postavu a váhu ti udrží pouze vyvážený jídelníček, to znamená včetně tech večeří, které vynecháváš. A svaly stačí držet v kondici buď 3x týdně cca hodinu, kdy projedeš celé tělo, nebo ob den po půl hodině jen určité partie.

Hlavně se uklidni, přestat jíst je cesta do pekel.

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli nechceš přibrat,musíš se hlídat,to jinak nejde.Jakmile bude kalorický příjem vyšší než výdej,kila pújdou nahoru.Máš ráda sladké- proč si ho OBČAS nedopřát?Pokud zbožňuješ vaření pro druhé,je to ok.Smažená jídla se snažíš nejíst,nejez je vúbec a nebude tě to lákat.Proč se bojíš, že nebudeš moci posilovat? 3-4x týdně vstaň dřív a vyběhni na hoďku,udržíš si kondici.Kalorie vubec nepočítej.Po salátě nemosíš mít výčitky,lehká večeře je to správné.Udržuj si správný jídelníček,pohyb a budeš stále spokojená.Souhlasím s Eva Mendes.

arrow
Neprodává v Bazaru

4

Svaly (pokud nějaký máš - spíš mi přijde, že ne, že dřeš bez správný stravy, když si pak vyčítáš něco jinýho než salát k večeři) mají paměť a jen tak nezmizí, když na chvíli polevíš. Každopádně tvoje smýšlení je na cestě k anorexii. Jo a hodina posilování a běh denně není dobrej. Přečti si nějaký info o sportu a stravě a pak se do toho pusť znova.

arrow
profile_image
Andrea64
od 25. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Svaly mám i vysportovanou postavu a nestrádám v jídle ráno si dopřeju třeba i dort k snídani k obědu nejčasteji kuřecí maso jako na steak pak mě občas honí mlsná takže uzobávám kousky čokolády ale hlídám se, takže vyzáblá nejsem. Běh nedělám pro hubnutí hrozně mě baví a zkouším běhat i závodně, takže se mi těch tréninků těžko vzdává, ale vím že běhat denně je nezdravý. A takhle hodně posliuju poslední měsíc a motivuje mě to že jsou vidět hodně výsledky..

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tahle honba za dokonalostí je fakt zlo. Copak se svět hroutí? Základem je pravidelně jíst. Neubírat si od jídla. Naopak udržovat tělo v provozu. Když tělo ví, že něco dostane, tak reaguje úplně jinak, než když ví, že nedostane a pak si ukládá tuky. Večer můžeš klidně jíst. Jen si hlídej co. Určitě by to nemělo být nic těžkého. Spolehát se na salát je také blbost, protože salát ti vydatné jídlo nenahratí. To dělá spousta žen, že jí jen salát a pak se diví, že jim váha kolísá, kdykoliv sní něco jiného.. Pohyb stačí udržovat 2-3x týdně. Tělo stíhá i regenerovat. Pokud tě pořád honí mlsná na sladké, tak je možné, že ti ve stravě něco chybí. Pokud si se sladkým nemůžeš pomoct, tak se nauč nějaké dietnější variantě. Nicméně když má člověk jeden den žravou jen na sladké, tak to pro tělo stejně není nic špatného. Tělo si o to samo řekne a paradoxně se dá hubnout i na sladkém.

Nejsem expert, ale tím, že nebudeš jíst, dojde spíš k opaku ne? Tělo si ty tuky začne ukládat a budeš přibírat. Takže bych být tebou nic nevynechávala nebo to opravdu skončí zdravotními a psychickými potížemi. Psychikou to začíná, takže si dávej bacha na ty výčitky z normálního jídla k večeři...to je fakt na hlavu.

arrow
profile_image
pida3456
od 30. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Stačí si držet pořádnou stravu a pak není až zas takový problém se zhoršením postavy.

Tvé vynechávání večeře je, dle mě, nejbližší cesta k získání super nafouknutého vydutého břicha...

Jo a cvičit každý den hodinu a půl a vynechávat ty večeře jsem zkoušela hrdě taky. V tom období jsem pak měla nádherně nakročeno k bulimii, před nějakými deseti lety....

Já třeba také cvičím 5-6x týdně, ale je to 15 - 30 min jógy, protože mám sedavé zaměstnání a jóga je skvělý prostředek k udržení čisté mysli a zdravé páteře (když delší dobu nic nedělám, cítím, jak mi to z beder střílí do nohou a od krku zase do hlavy, velmi nepříjemné) . A pěkně tvarovaná napřímená postava je bonus. Zvolni, nebo si zavaříš a ani si toho nevšimneš.

arrow
profile_image
Keckyška
od 31. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Andrea64: tak je logické, že omezení pohybu se nějak projeví. Ale nemusí to být žádná tragédie. A nejíst je hloupost. Naopak pravidelná strašná, která je pestrá dost pomáhá. Nejíst mrtvé potraviny a potraviny plné cukrů a dalších nesmyslů.

arrow
profile_image
Alice007
od 7. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já myslím, že to zase taková hrůza být nemusí. Když budeš i nadále často posilovat (třeba méně než dříve), tak se ti tvá vysportovaná postava rozhodně neztratí. Pozor, ať z tebe není nakonec anorektička, jak píšeš jak moc se bojíš dát si večeři.

arrow
profile_image
Krocánek
od 19. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no tak je logické, že když vyloženě přestanete, tak se to projeví nějak. Ale zase to nemusí být taková tragédie. Proste si dejte pár minut a něco málo dělejte.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené