arrow
profile_image
nika70
od 12. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně akorát řekl doktor, když mi dával stahovací kalhotky toto: "Tak s tímto teď budete 2 měsíce nejlepší kámoška" V pondělí už to bude 6 týdnů po abdo. Ale zrovna jdu i na kontrolu, tak se zeptám

Reaguji na nika70: Já mám teprve dva týdny od operace, a už se těším, až budu mít alespoň těch 6 týdnu za sebou. Podkladáš si ten pas něčím? Já si vždy na vléknu na sebe takové tilko bez ramínek, které hezky obepne pas a je bavlněné a pak na to dám ten pas, aby mě to neškrábalo. Jak moc si to utahujete holky? Já bělhem dne docela silně, ale na noc ne tolik, protože mě pak šíleně bolí zád. A také když to mám hodně utáhle, tak toho moc nenachodím, protože mě pak bolí ty záda ataké mi natéká břicho v podbříšku.

arrow
profile_image
nika70
od 12. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám elastické kalhotky a to si podkládám kapesníkem jen na švu pod prsama, tam mě to škrabe. Jinak jsem od operace něco zhubla, tak už mě to nestahuje tak, jak zezačátku. Snad si tím něco nepokazím.

Mě by také zajimalo, jak jste to měly se sezením, protože to mám také zakázano těch 6 týdnů... tak mi řekněte, jak to dělají ty co jdou po 14dnech do práce a mají sedavé zaměstnání? :-/

arrow
profile_image
nika70
od 12. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně o sezení nic neříkal a prostě jsem seděla. U PC tedy v takovém pololehu - polosedu

Reaguji na nika70: Já to mám zakázané a jen u jídla sedím

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem se snažila moc nesedět, jen u jídla a jinak polosed, ležet a chůze. Pak jsem se ale na kontrole zeptala doktora a ten mi řekl, že sedět můžu, ale nehrbit se u toho. Sedět vzpřímeně!
JInak je mi dnes už docela dobře, zvládla jsem i návštěvu s grilovačkou Prsa jsou jak dva balvany, tíží mě to. A neměla jsem modelaci, jen zvětšoval, vkládal implantáty. Prsa jsem neměla úplně povislá, jen po zhubnutí taková "prázdná" a povadlá. Až budu fit, dám foto.

arrow
profile_image
nika70
od 12. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lenka72: Tak to jsi mě uklidnila. Pročítám stránky modelace a bolest píšou, že je v normě. Po zvětšení vím od kámošek, že je to strašná bolest. Tak ti přeji, ať ti brzy poleví. Myslím ale, že za ty krásný prsa to stojí Stejně jako bolest po abdo. Absolutně nelituji. Šla bych zase!

arrow
profile_image
nika70
od 12. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jahodall: Mně spíš stále upozorňuje, že mám vstávat z leže přes bok, ne sednout naráz. To opakuje pořád dokola i když mě břicho nebolí. Asi se tam ještě pořád může něco utrhnout

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Matiama: To nadýmání mi trápilo strašně a docela dost dlouho, je to prý tím, že se změní postavení střev.

Reaguji na Jahodall: Mě se nikdo o tom že bych nesměla sedět nezmínil, ani doktor a sestry v nemocnici taky ne, takže jsem normálně seděla a po 3 týdnech jsem šla do práce kde jsem taky 5 hodin seděla, břicho se mi zhojilo normálně a vůbec neotékalo, takže nevím...asi na to má každý doktor jiný názor.

Reaguji na nika70: Ahoj, v propouštěcí zprávě mám napsáno - pás nosit 3 měsíce. Při propuštění mi lékaře říkal "moc nesedťe". Mě to stejně moc nešlo, sedělo se mi špatně i u jídla. Tedˇpo 6 týdnech sedím o trochu více.

Reaguji na Lenka72: Leni, já mám za sebou zvětšení prsů a to pod sval, tak za sebe mohu říci, že to je šílená bolest, protože ti ten sval od prsu odchlípnou a vloží pod něj ten implantát, ale za tu bolest mi to stálo, já po 3 dětech měla jen vyschlou kůži a teď jsem moc ráda. U modelace to není taková bolest, protože se nenaruší sval.

Reaguji na labaruna: Barunko, my máme stejného dr. tak máme stejné příkazy a zákazy Já panu doktorovi nesmírně věřím, znám ho již 3 roky, a jak u prsů tak teď u břicha skvělé jednání .... moc hezký lidský přístup. No nic budu to muset s tím nesezením vydržet, naštěstí do práce nemusím

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na enrika40: jakou prosím měsíčkovou mast používáš? Mě se stroupky už taky téměř všechny odlouply tak právě přemýšlím čím mazat, zda sádlem nebo někde jsem snad četla že je dobrý Aviril baby že ty jizvy po něm blednou ale nevím no to se mi zdá divné když je to dětem na prcku D

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nika70: mě dr říkal že pás bych měla nosit 2měsíce. Po měsíci ale si ho můžu sundat na spaní. Ale je mi v něm dobře, cítím se jistější takže ho na tu noc ani po měsíci asi sundávat nebudu a po těch 2měs.mi říkal že tak ještě měsíc-dva abych pak nosila stahovací gaťky, které už doma mám neb před opkou to byly mé největší kamarádky a bez nich jsem nikam nevyšla jak jsem se za břicho styděla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené