arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Belgarion: Já ale byla zvyklá...chodila jsem takhle 2x týdně s trenérkou a pak sama....kardio jsem si jela většinou Orbitrack podle tepovky a pak posilování...ale to jsem nijak nehrotila a stejně

arrow
profile_image
trege
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vidím v tom dvě možnosti:
1. Málo piješ a potom se ti udělá nevolno. Pití je u sportu strašně důležité, takže ho vzít s sebou na pás a klidně každých 5 minut pauza na pití.
2. Jsi si jistá, že máš dobré tempo? Některé ženské si myslí, že když budou lítat jak splašené, že málem vyplivnou plíce, tak bude účinek větší. Je to ale blbost. Místo tuků ti tělo začne spotřebovávat cukry, z toho důvodu se ti začne motat hlava a můžeš i omdlít. Zkus zvážit jestli tohle nemůže být ta příčina.

A ještě mě také napadá jestli nechodíš posilovat na lačno. Je důležité být před sportem najedená. Cca hodinu předem, aby ti slehlo. V žádném případě necvičit třeba ráno na lačno. Z toho se ti taky motá hlava, protože tělo nemá energii, kterou by mohlo využívat a čerpá ji také z cukrů.

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takové to motání hlavy a slabost bych připisovala nedostatku tekutin a nedostatku energie/cukru ke spalování. To se dá podchytit. Ty velké bolesti hlavy bych si spojila třeba i s tím, že si rozproudíš krevní oběh, do krve se ti dostanou různé toxiny z tkání, které mohou způsobit i bolest hlavy. Ve finále je to dobře, když se z tkání dostanou do krve, tělo je pak dokáže vyloučit.

arrow
profile_image
dany69
od 10. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tohle mívám, když dělám něco, u čeho mi hodně vyletí tepovka.. třeba u zumby. Řeším to tím, že si hold vybírám sporty, které nejsou tak "rychlé". Doporučuju flowin, výborný a myslím že i účinný posilování spojený i s cardiem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ono to ze začátku dělá. Já když jsem jednou přestala na delší dobu cvičit a pak jsem si myslela, že začnu tam , kde jsem skončila, tak jsem nemohla hodinu popadnout dech a druhý den jsem byla nemocná, takže ze začátku se musí pomalu..a pít a taky vědět jestli nemáš nějaký zdravotní problém..nízky tlak třeba apod...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené