Dobrý den,
v červnu tohoto roku mi dělali na jedničkách + dvojkách korunky, začátkem tohoto týdne se začínala objevovat mírná bolest, která ale rychle vymizela. Včera večer se ta bolest o 100% zhoršila a bohužel neustupuje. Poraďte co by to mohlo být, v pondělí hned volám zubařovi, na pohotovost se mi moc nechce, bojím se, že to zmrví. A také si myslím, že by to měl asi vidět můj zubař,a udělat s tím, co uzná za vhodné. Díky za odpověď, Simona

Simira
já ti jen můžu poradit,co mě pomáhá na bolest-ústní sprej s propolisem-přímo nastříkat na postižené místo,fakt to zabírá.

arrow
profile_image
Kamishka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Simira
Ahojky, můžu se zeptat, co jsi s těma zoubkama nakonec měla? Jsem na tom teď stejně, mám na horních jedničkách a dvojkách provizorní korunky zatímco se mi celokeramický vyrábějí a pravá dvojka mě poslední týden pořád lehce pobolívá, mám pocit, že je to od tý doby, co jsem byla u zubaře na zkoušce těch nových korunek a měla jsem ty zbroušený zuby na vzduchu - to bolelo hrozně.. Zubař mi to zkoušel proklepávat, jestli necítím bolest na dotyk, jestli mi nevylézá dřeň, ale to bylo v pohodě.. Tak nevím, co s tím je, bojím se, že i když mi na to nandá tu korunku nastálo, bude mě to bolet dál..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené