arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Veselka10: to vím že každý zubař si vede záznamy o svém pacientovi, takový hlupák zase nejsem jen jsem to myslela tak že spousta z nich má tyto záznamy v počítači a ne na klasické papírové kartě!

arrow
profile_image
Zuzinka512
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky tak může to být menší kaz,ale podle toho,že bolí už může být hlouběji. Tzn. ke dřeni zubu. Uvidíš,pokud by to tak bylo může ti zub odumřít. Ale stejně jak říkám to může být i banálnější věc. Jinak co se týká toho zubaře. Máš právo doktora změnit jednou za 3 měsíce od poslední návštěvy u něj. Ovšem to se netýká těch co nemají smlouvy s pojišťovnou, ty můžeš měnit častěji. Dneska zubaři, co dělají na pojišťovnu moc neberou. Tam kde se platí bere většinou každej

arrow
profile_image
lenkam13
od 22. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Určitě přejdi k jiné, já to udělala a dnes jsem za to ráda Nová zubařka mi tehdy řekla, že kartu nosit nemusím. Pacienti s akutními problémy by měli být brání přednostně ráno ve vyhrazeném čase a ne na objednání...:-/

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Market1: to vím že každý zubař si vede záznamy o svém pacientovi, takový hlupák zase nejsem

To se těžko pozná, když jsi napsala

Cituji Market1: myslím že spousta zubařů v dnešní době už žádné karty nevede, možná jen ti ze "staré školy"

Cituji Market1: myslela tak že spousta z nich má tyto záznamy v počítači a ne na klasické papírové kartě!

Ano a stále to jsou karty, které v případě potřeby lékař převede i do papírové podoby.

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

U mojej zubárky to je tak, že keď máš bolesť, prídeš normálne ráno na 7 a vezme ťa ako prvú.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zavolej jí, ale nediv se, když tě nevezme hned. Ty jsi neměla zájem za 5 let a teď najednou jo...

Vše je o domluvě. A pokud máš blbou zubařku, není nic jednoduššího, než si najít jinou

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji RitterQa: Ta sestřička se mě ptala, jestli k nim pořád chodím, že to vypadá, že jsem se odhlásila. A po dnešku o tom začínám uvažovat.

a ty se jí divíš, když ses tam 5 let neukázala?

Cituji RitterQa: Jinak nevíte, jak je to s tím změněním zubaře? To musím jít ke svojí zubařce a vyžádat si kartu jako to je u obvoďáka?

nejlépe si ji vyžádej od své zubařky, ale myslím, že to není nutný, protože to bude starý nejmíň 5 let, tudíž ty záznamy nemají vypovídající hodnotu

Cituji Market1: jinak myslím že spousta zubařů v dnešní době už žádné karty nevede, možná jen ti ze "staré školy"

Aha a oni si pamatují přesný stav každýho pacienta, nebo jak to teda dělají? Ne, opravdu každý lékař má kartotéku

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jinak hodně štěstí s hledáním, není to jednoduchý. A to, že tě nevzala hned... Uvědom si, že jsou svátky, jistě má dovolenou a má i jiné pacienty a pokud jich má hodně, tak tě prostě hned vzít nemůže, kor když neviděla tvůj zájem za posledních 5 let

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Veselka10: prosímtě nebuď tak chytlavá každého slova co tu napíši

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pět let nejít k zubaři? Tak to by mi strach nedovolil. A už vůbec ne, kdybych měla rovnátka. Když máš rovnátka, tak se zuby zkazí daleko snadněji. Ortodontista nemá povinnost ti kontrolovat zuby, jestli je nemáš zkažené. Jeho zaměření je spravit ti postavení zubů. Spíš mi přijde, jako bys hledala výmluvy za to, jak jsi to s návštěvami zubaře zanedbala. Když jsi nebyla spokojená se zubním lékařem, tak jsi to měla řešit hned. Vždycky se dá najít zubní lékař, který přijímá pacienty. Akorát někdy za ním holt musíš dojíždět nebo u něj zaplatit více peněz za ošetření. Anebo taky ne.
Jestli si tvoje zubařka nenechává každý den čas na bolestivé případy, tak není žádná výjimka. Můj zubař to taky takhle nemá. Docela by mě štvalo, kdyby mě nevzal v domluvenou hodinu jenom kvůli tomu, že by předtím musel ošetřit někoho, kdo nebyl pět let u zubaře a pak chtěl, aby mu hned pomohli, protože chodím každého půl roku, o svoje zuby se starám a nevím, proč bych měla pak třeba dýl čekat kvůli někomu, kdo na to kašle.

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji UsmejSe: Docela by mě štvalo, kdyby mě nevzal v domluvenou hodinu jenom kvůli tomu, že by předtím musel ošetřit někoho, kdo nebyl pět let u zubaře a pak chtěl, aby mu hned pomohli, protože chodím každého půl roku, o svoje zuby se starám a nevím, proč bych měla pak třeba dýl čekat kvůli někomu, kdo na to kašle.

Přesně tak. Se zubama si zahrávat nemá smysl, je to dost drahá sranda. Po 5 letech tam těch kazů můžeš mít mnohem víc.

Bolest zubů může taky pocházet třeba jen z nachlazení, hned to nemusí být kaz. Dobrých zubařů, kteří by nabírali nové pacienty moc nebude. Takže bych se vykašlala na věci jako nepříjemná sestra atd. A objednávací doba měsíc je naprosto normální. Proto se taky chodí na preventivní prohlídky, aby se akutním bolestem předcházelo

arrow
profile_image
Lucita4
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím si, že tím, že zakladatelka teďka trpí bolestí a ještě týden trpět bude, nejspíš pochopila, že udělala chybu.
Moc nechápu proč máme ve zvyku si do člověka, který trpí, kopnout, několikrát mu do tváře vmést jeho chyby a tím ho ještě více dostat na dno.

Přečíst si tu několikrát za sebou to, že jsem děsně blbá, tak nevím jestli bych tu odvahu jít k zubařce neztratila. Vy to asi nechápete, protože očividně se zubařů nebojíte, ale panický strach dokáže fakt udělat hodně.

Cituji UsmejSe: Jestli si tvoje zubařka nenechává každý den čas na bolestivé případy, tak není žádná výjimka. Můj zubař to taky takhle nemá. Docela by mě štvalo, kdyby mě nevzal v domluvenou hodinu jenom kvůli tomu, že by předtím musel ošetřit někoho, kdo nebyl pět let u zubaře a pak chtěl, aby mu hned pomohli, protože chodím každého půl roku, o svoje zuby se starám a nevím, proč bych měla pak třeba dýl čekat kvůli někomu, kdo na to kašle.

sice to zní drsně, ale souhlasím.
Já totiž chodím k dobré zubařce, která má ale ráno vyhrazený čas na akutní případy a musím říct, že toho lidi zneužívají (vidím jak se v čekárně baví s jiným členem rodiny a pak na sestru hrají, že už bolestí nemohou ani mluvit...), protože jinak je klasické objednání až za dlouho (zubařka má hodně pacientů). Co z toho vyplývá? Slušný člověk je objednaný na určitou hodinu, ale rozhodně s tím nemůže počítat a spíš tam stráví celý den. Já zubařské prohlídky nesnáším a trčet x hodin v zubařské čekárně je pro mně skoro trauma, ale musím... Zubařka je totiž jinak dobrá.

Jinak k tématu - bolest zubu nemusí být kaz, ale na dálku Ti to tady nikdo nepoví jak to u Tebe je...
A pokud by byla zubařka extra nepříjemná, okamžitě si najdi nového zubaře a tam choď pravidelně. Vyplatí se Ti to.
Při silné bolesti samozřejmě hledej hned nebo pohotovost, i když tam nemáš většinou ty reference o jakého zubaře půjde. Nebo jo? Já už na pohotovosti nebyla ani nepamatuju.

Cituji Lucita4: Přečíst si tu několikrát za sebou to, že jsem děsně blbá, tak nevím jestli bych tu odvahu jít k zubařce neztratila. Vy to asi nechápete, protože očividně se zubařů nebojíte, ale panický strach dokáže fakt udělat hodně.

já to naprosto chápu!... ten strach.
Ale zakladatelka psala, že spoléhala na ortodontistu a tak jí tu někdo napsal, že to nestačí... Nepřišlo mi to až tak útočné. Jako případný rodič bych dítěti, které by si takto zahrávalo se zdravím, taky vynadala a nemyslela bych to zle.

Doufám, že ji někde brzy vezmou.

arrow
profile_image
oupsniki
od 7. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na RitterQa:
Moje zubařka má taky ráno vyhrazený čas na akutní případy a možná to tak má i ta tvoje. Ale je třeba si uvědomit, že pokud jsi tam nebyla 5 let, jelikož se má chodit co půl roku na preventivní prohlídku, tak si promeškala 10 návštěv a ona tě klidně mohla i vyškrtnout. Známému se to tak stalo, šel taky po několika letech k zubařce a ona mu řekla, že už ho nevezme, protože tam dlouho nebyl a na jednu stranu je to pochopitelné, zubaři mají plno a proč by si tam drželi lidi, kteří k němu nechodí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené