Ahoj, potřebuju poradit jeslti s tím k doktorovi nebo počkat co to udělá. Je to asi týden zpět. N pravém předloktí na vnitřní straně se mi udělala taková boule. Na první pohled není sice znát, že tam něco je. Ale když si to přejedu rukou tak prostě pod tou kůži je něco bolestivého jakoby opuchlého. Nevíte co by to mohlo být. Jako by namožený sval, ale to by to nebyla boule. Když hýbu zápěstím tak mi tam divně ( ted to napíšu blbě, ale jen pro vysvětlení ) " vrže" . Vůbec nevím z čeho nebo co by to mohlo být. Tak pokud by někdo věděl tak...

arrow
profile_image
miriami
od 28. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já to mám taky. už to bude čtrnáct dní a mám to po nárkóze-asi blbě píchlá kanyla..nebrali ti krev?

Reaguji na miriami:
NE nic takového. Právě, že mě to začlo bolet prostě z ničeho nic. Nevím no. Mažu si to fastum gelem. Ale teda nic moc to nepomáhá. Spíše teda nic.

Reaguji na crazyiik:
napadlo mě, že by to mohl být tukový lipom. A ten se časem vstřebá nebo ne? Nevím no jestli čekat nebo ne.

arrow
profile_image
Anya
od 2. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a neměla jsi tam klíště?

Reaguji na Anya: ¨
ne nic. Vůbec. Prostě se mi to udělalo jen tak. Nebo si to nedokážu vysvětlit. Často jezdím na kole. A občas taky přehazuju. A právě mě to bolí na místě kde nejvíce zabírám, když zrvna přehazuju. Ale vzhledem k tomu, že jezdím celkem pravidelně, delší dobu. ( 2 roky) Tak nechápu proč zrovna ted. Nevím co to může být. Asi s tím zajdu k doktorovi. at mám jistotu.

Myslím, že by to mohla být krevní sraženina. Co nedřív radši zajdi k doktorovi.

arrow
profile_image
_debbie
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

krevní sraženina je spíš když se nehýbeš..tuhle bouli měla na ruce postupně skoro celá moje rodina..doktoři vždy radili nenamáhat ruku, případně namazat koňskou mastí

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj,já to měla na střední,není to tvrdé,ale takové poloměkké,teda já si myslela,že je to něco co potřebuje rozmáčknout,štvalo mě to,porát jsem to nějak hnětla,měla jsem to docela dlouho,pak to samo zmizelo (v týdnu,kdy jsem měla naplánováno jít fakt už k dr.)..Myslím,že dva roky potom se mi to vrátilo,zase zmizelo,a teď už mám klid,ani bych si na to nevzpomněla,nevidět tohle téma...myslím,že je to namožený nějaký svalík.

Ahoj, vypadá to cystu (může být plná tekutiny, tuk by byl buď lipom nebo aterom), ta bolest vypadá spíš na tu cystičku. Může to být z námahy a většinou se sama vyprázdní. Z chirurg. hlediska je lepší, když tyhle "útvary" rostou pomalu, pokud se objeví rychle, asi bych zašla..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené