arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, jsem v Thajsku a hrozně jsem se těšila na thajskou masáž, ale včera na ni šla sestra a říkala, že u toho málem křičela bolestí. Chci se zeptat vás, co na tyto masáže chodíte, jestli thaj. másáž bolí takhle běžně nebo se sestra dostala do rukou špatné masérky. Díky za odpovědi

Ano, bolí běžně.
Kamarád se nechal masírovat přímo na pláži a říkal, že si myslel, že to nepřežije.
http://ona.idnes.cz/thajska-masaz-muze-i-bolet-dcf -/zdravi.aspx?c=A080625_090236_alt_medicina_bad

Já na ni občas chodím, a ano některé "cviky" u pravé thajské docela bolí, ale pro mě je to jediná masáž, která mi pomůže, když mě opravdu něco bolí (převážně záda ze sezení nad učením při zkouškovým). A taky mám ozkoušený, že nemá cenu si dávat kratší masáž než hodinu a půl, protože za tu dobu se tělo pěkně protáhne a i si při některých hmatech odpočineš. Když jdeš třeba jen na 45min. tak v podstatě cítíš jen tu bolest.
Jestli se toho bojíš, jdi radši na aroma masáž, ta je s olejíčkem a pokud nemáš vyloženě někde něco šeredně zatuhlýho, tak by tě ani nemusela bolet, protože ti nebudou muset nic tvrdě rozmasírovávat.

Reaguji na True: ten článek je fajn
Taky bych v životě nešla na thajskou masáž k člověku, který není Thajec.
Jinak pro zakladatelku- určitě ti doporučuji to zkusit a vyčkat třeba dva dny, protože po první masáži tě to bude i bolet to tělíčko, na těch místech, kde masérka ucítí, že je něco špatně a bude na ně více tlačit nebo je bude častěji projíždet rukama. Ale potom by jsi měla cítit super úlevu. Řekla bych tak ten 2.den po první masáži. Ten první den po bývá "nejhorší", připadáš si jako přejeta vlakem. Ale na mě to funguje opravdu skvěle a stačí mi chodit třeba jdnou za 4 nebo i za 6 měsíců, prostě podle toho, jak cítím, že záda bolí a jsou zablokovaná.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano, je to tak, pravá thajská masáž bolí, ne teda všude,ale bolí....bolest po ukončení masáže nepřetrvává, já jsem se vždy cítila odpočata a zrelaxovaná. Jinak jsem na thajské masáži byla vždy v Thajsku/Asii takže to nemám možnost srovnat s thajskou masáží prováděnou zde v CR. Ale vždy to bylo stejné tedy ta bolest byla stejná. Ale zase ne tak drastická,že by se to nedalo přežít. Nejbolestivější pro mě byly vnitřní strany stehen a lýtek..jinak to bylo ok. Doporučím na thajskou masáž nechodit po spálení kůže na sluníčku, to je potom k nepřežití .

Cituji Jannnie: Jinak jsem na thajské masáži byla vždy v Thajsku/Asii takže to nemám možnost srovnat s thajskou masáží prováděnou zde v CR

já byla jak v Thajsku tak u nás, ale vždy u Thajek a rozdíl opravdu není, ty ženy si to "umění" dovezou už ze své země a opravdu to ovládají velice dobře.

Já teda když mám záda opravdu extrémně zatuhlá, tak ještě druhý den po nějakých prudších pohybech cítím, že mě ta místa, kde musela hodně rozmasírovávat, bolí. Ale ne nepříjemně, to je fakt.

Cituji Jannnie: Ale zase ne tak drastická,že by se to nedalo přežít.

taky si myslím, že se to dá přežít, ba naopak, já jsem zrovna ten druh člověka, kterého bolí kde co, ale toto prostě přežiju, za tu úlevu mi to stojí, dokonce si u toho zarelaxuju. A pokud se vyloženě na thajskou necítím, jdu právě do té aromky.

Cituji Jannnie: Nejbolestivější pro mě byly vnitřní strany stehen a lýtek.

s tím taky souhlasím, pokud na masáž jdu a nebolí mě zrovna záda, tak asi největší tahy, tlaky a co já vím co, cítím právě na stehnech.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rozhodně se však thajské masáže neboj, já ji mám moc ráda,ale tady na ní nechodím,je vcelku předražená, v Asii si ji ale dopřeju . Skvělé jsou i thajské masáže chodidel.....takže rozhodně neodjížděj z Thajska aniž by sis alespoň na jednu masáž zašla, byla by to obrovská škoda, je to součást jejich kultury.

Cituji Jannnie: je vcelku předražená,

ano ty ceny u nás jsou fakt vysoké, taky jsem pro, aby jsi to za pár kaček zkusila tam...
Hned bych se tam vrátila

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené