arrow
profile_image
Tulipan
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, v práci docela poslední dobou stojím, je pravda ale, že jsem vždy hodně stávala. Poslední dobou jsem cítila jen v místě stehen a max zadní hyždě, prostě stehna komplet při větším doteku bolest, hlavně taky vnitřní strana stehen. Nevěnovala jsem tomu pozornost, tento týden jsem měla hodně náročný v práci a stehna mě začaly bolet i při semenším doteku nebo nárazu, cítila jsem i na nich pohyb volnějších kalhot, jen tuknutí mě bolelo nebo dát nohu přes nohu. Nemyslím si, že to byla bolest jako, když přetrénujete nebo cvičíte sval, spíš mě napadlo, že to je posel toho, že nemám limfu v pořádku nebo něco s křečovýma žílama. Zatím je nemám a netrpím na ně, ale máme je v rodině. Bylo mi ale řečeno, že křečové žíly by mi začaly od lýtek nebo spodní části né jen na stehnech. Stehna jsem měla otelé a bolestiví, takže jsem začala olejíčkem rozmasírovat. Nevím zda jsem stav nezhoršila, když jsem během toho, kdy jsem cítiíla, že není všechno ok, šla na přístrojovou lymfu. Ted, kdy se snažím dát nohou odpočinek a každý večer olejíčem rozmasíruji, snažím se trošku rozproduit lymfu, se to o dost zlepšilo. Ale samozřejmě v práci ten stav se může zhoršit, co byste radily, at už preventivně nebo tak.

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tulipan: hlavně taky vnitřní strana stehen

to je lymfa. Měla bys víc pít vodu a zajít nejlépe na ruční lymfatické masáže, přístrojové nemají takový efekt, a je taky potřeba před otevřít uzliny a body na ploskách nohou.
edit: sama si to rozhodně neuděláš, je to velmi speciální masáž, můj táta ji dělá, a vím o čem mluvím. A přístrojová ti může stav klidně zhoršit, když už máš takové problémy. Před přístrojovou většinou neotevírají uzliny a to může zapříčinit nejen zhoršení, ale rozjet klidně i rakovinu prsu apod. U lymfy si není radno zahrávat. Najdi si fakt odborníka.

Já se taky nemohla přes stehna ani plácnout.. Teď držím 2. týden stravu podle Mačingové a stehna mi nádherně splaskly a plácání už vůbec nebolí.
Jinak mi dělávala dobře sauna a drsná žínka masírovat ve sprše.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené