Máte prosím někdo zkušenost s kombinovanou pračkou a sušičkou konkrétně od firmy Bosch? Nemám prostor pro oddělenou pračku a sušičku a nechci stavět dva spotřebiče na sebe, proto bych ráda zvolila kombinaci. Jak suší, jaká je spotřeba, jste celkově spokojeni? Díky za rady.

Mám asi rok typ wvh28421eu a jsem docela spokojená. Nejlíp suší, když se dá až po praní program Intense dry. Když peru a rovnou tam nastavím i sušení, tak některé věci nejsou úplně suché, což ale třeba u kalhot není od věci, uplně vysušené bývají takové zmačkanější, takhle si je dám dosušit a nemusím žehlit. Líp suší, když není úplně nacpaná. Podle specifikace je to en. třída B, příkon 2200W. Má docela dost programů, dá se klasicky nastavit teplota, otáčky, odložený start.

Reaguji na Kajess: Moc děkuju za reakci. A co ložní prádlo a ručníky?

Ručníky suší v pohodě, pokud nastavíš Intense dry až po praní, ložní prádlo (podle množství) je občas ještě trochu vlhké (což mi ale nevadí, protože to zase nemusím žehlit, když to nechám chvíli doschnout hezky na sušáku ).

Reaguji na Kajess: super, tak alespoň, že ty ručníky jsou suché. Potěšila jsi mě, bosch je kvalitní, tak snad nebudu zklamaná. (y) jsem líná co se týče věšení prádla a sundavání ze sušáku, tak si chci ušetřit práci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené