Ahoj holky,
mám opravdu velký problém v nové práci kde stojím 12 hodin vpodstatě na místě a strašně mě už v polovině pálí chodidla. Máte nějaké řešení,rady nebo přímo nápady na boty které sou opravdu kvalitní (zdravotní) ?

Určitě doporučuju takové ty zdravotní pantofle, nemusí být hned od Schollu, i když jsou asi nejlepší. A fakt nedoporučuju různé baleríny, kecky, conversky, válenky a podobně, kde je noha uzavřená a navíc podrážky jsou ploché a tenké.

Ale zas nepočítej s tím, že tě nohy úplně přestanou bolet, jen to nebude tak hrozný. Ale určitě si zvykneš. Když jsem byla na brigádě v H&M, prvních 14 dní mě nohy bolely opravdu šíleně, spala jsem s nohama na kupě polštářů, ale pak si člověk zvykne...Nohy sice pobolívají, ale není to tak hrozné. Fakt si zvykneš

arrow
profile_image
Bembeřice
od 17. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych Ti doporučila pravé Crocksy, ty klasické, jsem s nimi moc spokojená a mají taky zdravotní vnitřek

arrow
profile_image
tronela
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych ti doporučila si pořídit dvoje až troje různé boty na přezouvání a během pracovní doby je střídat. Dělala jsem to na jedné brigádě a pokaždém přezutí máš ohromný pocit úlevy.

Přesně jak píše tronela, když jsem dělala hostesku, měla jsem na 12h. dvoje boty, nejlépe s různou výškou (třeba placatější a podpateček malej), doporučuji taky zdravotní vložky do boty s výstuoem na klenbě, jak to má být a opravdu po každém přezutí neskutečná úleva

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené