1. . .3456789. . .1314

BAFFUNA
super! No hele mě s tim taky štvou, oni vemou jeden odstín a myslí že bude vyhovovat všem, navíc jsem koukala že dělají i tenhle bronzer,ale jako bílou čokoládu s perletí...a toho se tady asi nedočkáme vůbec...já mám myslím odstín 51 toho bronzujícího...ale kolik stál,už nevím,myslím že nějak kolem 300,-

http://www.bourjois.fr/content/view/full/895
jukněte.. ten bílý bych chtěla..

Bjetushka

v sephore ho měli za 400Kč

kotjaatko

Na ten jsem právě taky koukala a líbil se mi,já zas na tu bronzovou moc nejsem

BAFFUNA
Já jsem maniak,musím všechno vyzkoušet...už mám doma pár věcí, co nepoužívám......

Tu čokoládu mám, ale tu bronzující pro světlou pleť je fajn

Cituji kotjaatko: No jak na to k koukám, tak u nás prodávají asi tak polovinu všech jejich výrobků.. to je ale asi tak se vším, jsme tu sto let za opicema pořád..

přesně, spousta věcí tu není k sehnání. Naštěstí je většina na e-bayi. Akorát třeba make-up kupovat bez vyzkoušení naslepo je blbý. Ale ostatní se dá sehnat

včelka Mája
Ten pro světlou pleť je 51? Já ted vůbec nevím jestli si mám koupit bronzer nebo novou tvářenku.Od bourjois jsem tvářenku ještě neměla,koukala jsem na odstíny maj jich strašně a já vůbec nevěděla jak by mi šel.

jj, je to 51 (peaux claires/medianes). Já ho používám hlavně místo tvářenky, protože nějak pořád nemůžu vybrat barvu tvářenku....v růžovejch odstínech jsem moc "marfuša", oranžový na mě vypadají jak špatně rozetřenej make-up...takže používám ten bronzer, kterej mi přijde takovej univerzální a líbím se sobě v něm víc dám ho velkým štetcem hlavně na tváře a pak tak lehce přejedu ještě čelo, nos a bradu.

Tak to vypadá,že musím mít oboje teda až po výplatě z brigády Mě se ty tvářenka strašně líbí,tak asi vytáhnu kámoška aby mi pomohla vybrat.Používáte bronzer i přes zimu?Nebo to vypadá divně...

Ahooj, no já třeba používám pořád...i v zimě...ale musíš s citem aby to nebylo jak pěst na oko noo....myslím že je to fajn, dodá Ti zdravou barvičku, když s tím jen tak lehce přejedeš obličej..

kotjaatko
Zdravou barvičku bych potřebovala,já jsem věčně zelená nebo bílá jako stěna.Ve čtvrtek jdu do města a koupím si bronzer,ovšem jestli ho někde budou mít.V sephore měli jeden poslední,v Marionnaudu nemaj skoro žádné výrobky.V Fannu to maj tak blbě daný,že ke stojánku člověk nemá prostě přístup(to nemám ráda,musím si to ošahat) Naštěští tady ještě máme takovou malinkou parfumérku,v té by to mohli mít.
Nemáte vyzkoušené tekuté linky?chtěla bych ty v peru ale ty se tady neprodávej

To mi povídej, já jsem taky bledule a ještě mám pihy! Já jsem dlouhodobým pozorováním zjistila, že parfumérky jako je třeba Marionnaud, Dougles atd. jsou v tomhle docela na nic, sice hodně věcí, ale od každého něco...takže když něco scháním,je to děs běs a musím říct, že se mi nejvíc osvědčily malé parfumérie, které vedou právě 2 nebo 3 značky kosmetiky, mají nejlepší výběr...V těhlech velkých jsem ten bronzer tenkrát nemohla sehnat, ani nedávno řasenku a lesk...zašla jsem do malého krámku v centru a ejhle - mám to všechno doma a ještě jsem přikoupila něco navíc (pracuje tam mooc milá a ochotná paní )

Ten bronzer používám i v zimě, jsem taky strašně bledá, až taková nezdravě bílá, tak tohle mi moc pomáhá. Ale chce to dávat velým štětcem, aby to bylo přirozený....Jo, jinak tu čokoládu mívají na jahodě

taky myslím, že tu ještě něco bylo...

jinak nevíte, jaký je odstín tvářenky 85 sienne? Na jahodě je teď za 199 Kč, což je parádní cena, na obrázku vypadá moc hezky....ale nevím, jak ve skutečnosti, aby nebyl moc tmavý?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené