arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Ivónie: Taky ti radím to nejdřív vyzkoušet bez antidepresiv.

Ježíš ona nebere AD, bere potravinový doplněk na bázi třezalky a dalšch bylinek To si myslím tady schválí skoro všichni

Cituji Ivónie: Zkus si nakoupit v lékárně nějaké volně prodejné doplňky stravy na stres nebo i na spaní (pokud se ti špatně spí).

Přesně to bere, stačí si zadat název přípravku (uváděla ho na předchozí stránce) do vyhledavače.........

Cituji Ivónie: Ty volně dostupný nejsou na rozdíl od AD návykový a nemůžou ti nijak ublížit.

AD nejsou! návykové

Jedna blbost od lékárnice a co všechno způsobí Není to ani tak an zakladatelku jako na to, co všechno se člověk může dozvědět od "odborníků".

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Nikde nai slovo o antidepresivech, spíše to má blíže k anxiolytikům, což jsou zmíněné návykové Neurol, Lexaurin, apod (ale tohle je přírodní a nenávykové) - člověk by řekl, že alespoň lékárníce by měly mít v pojmech trochu pořádek
http://www.novo-passit.cz/o_produktu

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji skarma007: no nevim, když bys měla dítě na pokraji smrti a pak ho z toho dostávala několilk měsíců, tak ti antidepresiva dokážou hodně pomoct

Já to tak měla a kdybych se zhroutila a byla na lécích, těžko bych mu tím pomohla, ale chápu, že to má někdo jinak a nikoho neodsuzuji

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji bakalářka: člověk by řekl, že alespoň lékárníce by měly mít v pojmech trochu pořádek

Ano, bohužel jak je vidno, některé nemají ano páru...

Reaguji na VeronikaEma:
Neo passit mi taky doporučovali v lékárně . Já jsem si tedy vystačila s anti stressem, který mě uklidnil a znemožnil plakat .-D - umožní to běžnému fungování a k tomu jsem usrkávala meduňkový nebo třezalkový čaj. Teď otázka, kolik toho dokázaly tyhle doplňky stravy a kolik autosugesce (na kterou taky věřím ).

arrow
profile_image
bziiiza
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,víš ono občas prášky ti dokážou pomoct,ale ve výsledku to nepomůže vůbec.Psala jsi o iblaginu při menstruaci-jo,některý holky to tak dělají.Já to mám někdy dost drsný,i jsem omdlévala atd, a prášek si prostě nevezmu i kdyby nevim co.My se rozešli před 3měsíci po 3letech a rok a půl jsme spolu bydleli.Musela jsem se odstěhovat přes půlku republiky zase domů k mámě a nebylo to jednoduché.První týden jsem nemohla spát-absolutně vůbec.Odjela jsem k babičce a tam jsem si vzala jeden lexaurin-po 10dnech jsem konečně mohla spát a nebušilo mi tolik srdce.Druhej den jsem si pak dala jen půlku a pak už vůbec nic.Ta bolest je hrozná,ale musíš to prožít.Prostě musíš a musíš si to připustit,že se to stalo.Neutíkej před tim,přišlo to,tak se vykašli na prášky a prožij to.Pokud to budeš potřebovat klidně 3dny nevylez z postele,ale nejez prášky.Každej se srovnává jinak,ale brzo ten nejhorší pocit odejde..pak přijde jiná fáze-budeš naštvaná to už je veselejší je to stejný jako by jsi se ptala: opíjely jste se po rozchodu?
Víš,tohle je všechno jen únik...ten prášek ti zklidní,ale až si ho nevezmeš,tak ten pocit stejně přijde a budeš sev tom hrabat daleko delší dobu,než kdyby jsi to nechala teď tebou projít.Měla bys to dřív za sebou.Držim ti palce-zvládneš to..neboj se,jen se vykašli na prášky a tohle neni otázka citlivosti,tohle je o chuti do života a hlavně o tom,že chceš bojovat.Tak bojuj
Zvládneš to

arrow
profile_image
Lenula4
od 8. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nebrala ale neměla jsem k tomu daleko myslím ale, že bych si je stejně nevzala...spíš to byl takový pocit "grrrr" furt jsem tomu nemohla uvěřit a na dotyčného jsem se neuvěřitelně zlobila že prasknu! Naštěstí to je už tak dávno, že nad tím mávám rukama a směju se tomu!

arrow
profile_image
mysulunka
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já AD po rozchodu brala a jsem rada, že jsem si je nechala předepsat dostala jsem se z tho drive. Po 10letech přitel odešel k jiné, já neměla ni kam jít. Bylo toho moc a po tom co jsem 6dni nejedla a nespala sem si zašla k mudr. předepsal mi AD. A začala sem nějak fungovat. Každý je jiný a já sem cíťa a velka. Veděla sem, že sou horší věci, ale nešlo tomu všemu poručit. Brala sem je asi 3 měsíce a dostali mě z nejhoršího. Strašně dlouho se ten rozchod tahnul a veci s ním spojene. Teď jsem 9mesicu po rozchodu a jsem tnovu zamilova (4měsíce) i kdyz sem tomu nevěřila, že se něco takového může stát a tak brzy. Ale vím, že ten kdo má teď po rozchodu,tomu nevěří a bojí se budoucnosti, bojí se věřit. Musí si tím jen projít a pak se ohlídne a uvidí.. Taky mi to říkali, že to přebolí, že bude fajn, že budu šťastná, ale moc sem nevěřila. Ale měli pravdu, teď to vidím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené