Neapolina
Mě to nejvíc vadilo při fénování,při žehlení už ani tak ne,jen mě pálí oči .Měla jsem celou dobu zapnutý větrák,takže zase tak strašný to není,ale v těhotenství se to nedoporučuje,takže bych zbytečně mimčo neohrožovala..Kvalita je určitě lepší ,ale to po každém vyžehlení(i když až tak jako teď zase ne ), snad budou krásné i po umytí.

musím říct, že i mě osobně všichni vlasy chválí, a to jsem nikomu neříkala, že jsem keratin použila..všichni se diví, že mám ty vlasy nějaké hezké..Použila jsem global keratin..

arrow
profile_image
ilvap
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, skvělý, Eve, tak už se na to taky těšim, díkes za fotky ! Máš ten keratin z Aukra, jo? Já už ho mám taky zamluvenej, nemůžu se dočkat ! Tak ahoj

ilvap
Jojo,ten z aukra.Už se těšim až umeju

Právě jsem vlasy umyla a jsou nádherně lesklé,jemné a rovné jako po žehlení a to jsem je jen lehce prosušila fénem .Je to parádní !

arrow
profile_image
barunkafrancova
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky zítra budu objednávat Qod z ebaye, litrovku, tak kdyby měl někdo zájem, můžeme se podělit. Sama to vše asi nespotřebuju

sexyvlasy
A jaký sis prosím přesně objednávla od Globalu?Taky bych ho chtěla příště ozkoušet ,ale nevím jaký druh.Není třeba některý na tmavé a některý na světlé vlasy?Ale to by tam snad bylo o tom něco psáno..Ty si blondýna?

arrow
profile_image
Theressia
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Eve -> máš přenádherné vlasy! Těžce závidím!
A pak když kouknu do zrcadla je mi do breku

Theressia
Moc děkuju ,to potěší,ale v reálu ani moje vlasy za moc nestojí..na fotkách vypadají lépe..ale po keratinu jsou opravdu mnohem lepší ,tak snad tak za cca dva roky všechny vlásky ulítané po prodlužku keratinem dorostou a budou zase hezký .

EVE :

Ano, jsem blond. Objednávala jsem Global, čokoládu..myslím že tam je jediný?
že se liší pouze ve vůních,nemám pravdu?
Jinak 19.12. jsem si vlásky keratinovala a stále jsou super..Co mě moc potěšilo,že kdokoliv mě vidí,tak si myslí že mám vlasy bud obarvené, nebo přemýšlí co s nimi mám, že jsou tak hezké

sexyvlasy
Přesně .Je to opravdu změna .
Příště si objednám taky Global a ozkouším .Jinak si taky myslím,že se liší jen ve vůni .Kdyžtak někdo písněte,jestli máte zkušenost s Global keratinem a máte jiný názor ohledně druhů .Moc tam nepíšou ..

Já si myslím, že je to s těmi keratiny na stejné brdo
Myslím, že kvalitní budou všechny

arrow
profile_image
Aethera
od 21. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, nevíte nekdo o keratinu na vlny? zminovala ho tu Brazilka. Nebo nejde pouzit ten na narovnani s kulmou?

arrow
profile_image
Alechandra
od 5. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky na aukru jsou teď 3 druhy keratinu, který myslíte že bude nejlepší?

Alechandra
No nevím..Ani jedna značka není známá ,aby nešlo o podvod,protože prodávající je nováček a cena je nízká na ty poměry ..Počkej až někdo napíše alespoň komentář .Já to kupovala od jiné prodávající,s kladným hodnocením a má i vlastní salon.Když se o keratin jednat nebude,tak si akorát žehličkou s tak vysokým stupňem zničíš vlasy ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené