arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj
Byla mi nabídnuta brigáda, že bych 2 krát do měsíce zajela do hobby marketu OBI v našem městě a dostala vždy konkrétní úkol (např. zeptat se v oddělení osvětlení na určitý druh světla) a pak musela vyhodnotit a vyplnit dotazník, zda pracovník poradil dobře atd. Druhá část úkolu je něco si koupit a zjistit, zda na kase kontrolují obsah krabice atd. Brigáda mi přijde celkem zajímavá a každá koruna se hodí. Zajímá mě, zda jste někdy o podobné práci slyšeli. Bojím se, aby se nejednalo o nějaký podvod Díky.

arrow
profile_image
Myam
od 6. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vím, že třeba v Baumaxu takhle chodí kontrolovat prodavače. Prý když je špatně ohodnotí pri té kontrole, tak jim strhnou třeba peníze atd. Takže bych se toho asi nebála, že by to byl podvod)

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já často dělám Mystery Shopping, což je vlastně to samé....Člověk jede nakoupit třeba do nějakého obchodu s oblečením, kontroluje, jak se chovají prodavači atd....pak o tom vyplním report....Jsou to lehce vydělané peníze a někdy i dost dobře placené.

Jsou to klasické testovací nakupy. Od kamošky bracha to dělal, jezdil do různých obchodu a pak kontroloval pokladní jestli dělají to co mají (u nás v kaufu je toho spousta, jako např kontrolovat vozíky, krabice a plno dalších věcí) Takže podvod to podle mě není

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Klariska1241: Tak děkuji za info přijde mi tato práce celkem logická a právě za dobré peníze, když se vezme, že to mám za pár minut hotové Spíše mě zmátlo, že to je 2krát měsíčně na neomezenou dobu a shání ještě dalších 5 lidí a to mi přijde na OBI v našem ne moc velkém městě dost Ale asi to vezmu, za zkoušku nic nedám

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dřív jsem v Obi dělala za kasou a chodili nás takhle kontrolovat. Myslím, že to není špatná práce

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podvod to určitě nebude, jedná se o Mystery shopping

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mystery shoping chodi i do naseho nocního klubu. Kontrolují nas pristup k zakaznikum, cistotu podniku apod. Casto je rozeznat od normalnich zakazniku, protoze se nezvykle vyptavaji.

Omlouvam se ze pisu bez diakritiky, anglicka klavesnice.

Ahoj holky, máte zkušenosti s firmami pro práci v Mystery Shoppingu? Stále hledám seriózní, jsem u více firem, ale dávají mi málo projektů, proto hledám ještě další firmy, kam se přihlásit, je jich na trhu mnoho, takže nevím, kterou vybrat, abych nenaletěla podvodníkům. Pokud máte zkušenosti, prosím písněteReaguji na aneet_:
@aneet_

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené