Ahoj holky já jdu na prázdniny na brigádu do Camaieu a budu tam doufám i přes rok při studiu VŠ, ráda bych se vás zeptala jestli konkrétně v tomto obchodě se dá postupovat na vyšší pozice? Mám radost, že mě vzali a tento obchod miluji, takže bych neviděla problém v tom, pracovat tam déle. Budu ráda za každé info o brigádě nebo práci v tomto obchodě Díky moc.

Ahoj, postupovat se dá, moje kamarádka se tam po čase dostala už na nějakou docela vysokou pozici. Nevím konkrétně, ale jde to

Mám tam kamarádku už 4. rokem, takže určitě tam je spokojená, ale co od ní vím, tak tam je 1 jakože vedoucí (možná to mají označené jako shop manager či podobně) a 1 je tam jako její zástupkyně a zbytek holek je buď na částečný úvazek nebo brigádně, ale v tom bych taky neviděla problém, jelikož si holky, co jsou na částečný úvazek vydělají stejně jako holky v jiným obchodě na plný úvazek (alespoň podle toho, co vím já).
Takže si tě třeba mohou nechat na částečný úvazek a z toho můžeš třeba postupovat na tu zástupkyni vedoucí a na vedoucí. Výš nejspíš ne.

arrow
profile_image
SuzanneS
od 5. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na rabbitgirl: Můžu se zeptat jak tam vyplácí brigádníky? Zda denně či měsíčně?

Reaguji na SuzanneS:
i když to nebylo mířený mně, odpovím .. měsíčně

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené