arrow
profile_image
GothAngel
od 23. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s brigádou v Kauflandu. Chtěla bych se zeptat, kolik je tam asi za hodinu peněz, a jak moc je to náročné.
Ještě by mě zajímalo, jestli bych musela i za pokladnu, kdybych chtěla na pozici doplňovače zboží. Za tu pokladnu se hodně bojím, a nevím, jestli je to povinnost, nebo jestli můžu jen doplňovat bez pokladny. A lidi se mě třeba taky budou ptát, kde co je? Jak velkou tam budu mít zodpovědnost, a co všechno tam budu muset dělat?

Moc nevím, jak to tam chodí, tak budu ráda za každé zkušenosti, rady a příspěvky

arrow
Neprodává v Bazaru

lide se tě budou určitě ptát kde co je a kde jaké zboží najdou, ale po nějaké době jak budeš po obchodě kroužit tak se naučíš kde co je Já dělala v jiném velkém obchodě v pekárně a i když jsem chodila jen na druhý konec pro pití tak se mě neustále někdo ptál kde co je, jak co funguje, kde co najde pošli je ke kolegynim a nebo jim řekni že nevíš

arrow
Neprodává v Bazaru

Já brigádničila za pokladnou a všichni brigádníci na jakékoliv pozici měli stejně vysoký plat - 70kč za hodinu. Ale bude se to lišit podle kraje, řekla bych. Praha bude mít víc, Ústecko spíš míň...... nevím jaká náplň práce je pro ty, kteří tam jsou na vybalování zboží....jestli fakt jen vybalují. Ale na pokladnu chodí prostě ti, co mají tu pokladnu v náplni práce. Ale když se nestíhá (čtvrtky, pátky) tak na pokladnu chodí i jiní pracovníci, ale vždy jen tak na hoďku, dvě....aby pokladní mohli mít obědovou pauzu. Ale to většinou chodí přímo zaměstnanci na plný úvazek. A co se týče dotazů na zboží, tak když nebudeš vědět, tak zákazníky odkaž na informace.

arrow
profile_image
Gwingi
od 28. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jsem byla před třemi lety na noční inventuře, byla tam jen minimální sazba (Karlovarský kraj).

arrow
profile_image
GothAngel
od 23. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě by spíš zajímalo, jestli budu muset za tu pokladnu. Nebo jestli mám jako vybalovač zboží právo říct, že za ni nepůjdu.
Protože se toho opravdu bojím, a nechci tam.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na GothAngel: zeptej se na to u podpisu smlouvy a nebo zkus najít na fc stránky kauflandu a napiš nějaké zaměstnankyni, která tam pracuje. Ale jestli budeš mít jen ve smlouvě vybalování zboží tak na pokladnu by jsi jít neměla

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hodinová mzda se bude asi lišit podle místa, to těžko říct. V Pardubicích při noční inventuře bylo 84 Kč/h, paní z Kaufu mi říkala, že to samé mají u nich i normální brigádníci. Jestli nemáš v dohodě napsanou výpomoc na pokladně, tak to dělat nebudeš. Já si teď zrovna vybavuju lékařské prohlídky na brigádu do Kaufu, když jsem se tam byla na brigádu zeptat, tak mi personální říkala, že to bude jen na doplňování zboží, pokladnu zatím ne - na tu bychom pak prý upravili dohodu (a hmotnou odpovědnost), budu-li mít zájem. Prostě se na každou nejasnost hnedka vždycky ptej, vůbec se neboj zeptat na odměnu. Když nebudeš umět někomu říct, co kde najde, tak mu pověz, že jsi tam nová a tohle zrovna nevíš a odkaž ho s úsměvem na informace při vstupu nebo ke kolegovi, o nic nejde. Za chvíli se tam budeš orientovat po slepu Kauflandu zdar!

arrow
profile_image
Adel033
od 5. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem v Kauflandu pracovala. Zajdeš normálně na informace a vyplníš dotazník a můžeš si tam napsat o jakou pozici máš zájem. Já byla na pokladně, měla jsem 94 korun hrubého a neměla jsem hmotnou zodpovědnost

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené