arrow
profile_image
Pája011
od 7. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s brigádou na léto v zahraničí, konkrétně na sběr ovoce. A chtěla bych poprosit, jestli by jste mi neposlali nějaké bližší informace, popřípadě i nějaké kontakty.
Děkuji

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já byla dvakrát ve Skotsku na sběru malin, byla to paráda, ale ta farma a celkově přístup majitelů byl asi ojedinělý. Byli jsme tam jen Češi, farma byla asi jen pro 70 lidí. Maliníky byly vysoké, takže jsme se nemuseli ohýbat. Každopádně nevím, jestli tě vezmou, většinou se tam lidi vrací a oni si berou ty, co už tam byli (ta farma se myslím jmenuje Kinpurney Farm, rodina Marshallů).
Z okolních farem už jsem slyšela jen příšerné story, kde byli Rusové, Ukrajinci atd. co dělali hrozný ******, např. vykonávali potřebu do sprch, jímka jim v podstatě vedla kolem stanů takže tam byl smrad, šéfové idioti, kteří strhávali peníze a vyhazovali, když jsi nedodržela kvótu. Lidi chodili každý den na pole s 2 ibalginy, aby to jejich záda zvládly. Proto skutečně doporučuju spíš maliny jak jahody, ale ono samozřejmě záleží na co kápneš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené