Zdravím, chtěla bys vás poprosit o radu. Letos maturuji a chtěla bych o prázdninách vycestovat do zahraničí tak na 1-2 měsíce. Přemýšlím o au pair, ale nemám žádné zkušenosti s dětmi - nemám mladšího sourozence, ani nikdo v mé rodině ani mezi známými nemá malé děti, nikdy jsem nebyla jako vedoucí na táboře, nikdy jsem nikomu nehlídala děti. Nicméně děti mám ráda, ikdyž vím, že někdy dokáží člověka opravdu pozlobit.

No a problém je, že téměř všude chtějí reference, doloženou praxi s dětmi, což já nemám. Nevíte, jak to vyřešit?

Popř. máte tip na jinou brigádu v zahraničí než hlídání dětí?

Co se týče zemí, preferuji severské země - Kanadu, Norsko, Finsko, Švédsko, dále USA, Irsko, Anglii,Nový Zéland, Francii (bohužel mé znalosti francouzštiny nejsou příliš velké), Švýcarsko, Dánsko..
Domluvím se anglicky, jsem na úrovni +- B2. Trochu ovládám francouzštinu, nicméně na povídání si s dětmi to asi není..

Moc děkuji za každou radu.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Doporučuji au pair, zkušenosti s dětmi mít nemusíš, jeď přes aupairworld, tam žádné reference nepotřebuješ. Být au pair je cenově výhodné a je to skvělá zkušenost

Reaguji na Journey: Když já se trochu bojím, že nakonec zjistím, že nejsem schopná se o to dítě postarat.. Jak jsem psala, nikdy jsem žádné děti nehlídala, nemám s tím zkušenosti.

A ještě mám dotaz: Kdy je potřeba to začít všechno řešit, pokud chci odjet tak v červnu-červenci 2017? (pracovní povolení pokud je třeba, nebo další různé dokumenty..) Stačí to až na jaře - březen/duben?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené