arrow
profile_image
Mipet
od 10. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,rozhodla jsem se začít chodit na břišní tance tady u nás v Havířově. Máte někdo s těmito tanci zkušenosti?Jde mi o relax, zvýšit si sebevědomí a taky i formovat postavičku.Pokud by to někdo chtěl semnou zkusit,tak se hlaste Havířovačky a po Novém roce můžeme spolu naběhnout na tanečky...Pokud znáte někoho kdo vyučuje v Havířově tak prosím taky pisněte. Děkuji.Peťka

arrow
profile_image
iwa
od 29. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, jsem taky z Havířova a určitě bych se ráda přidala. Už delší dobu přemýšlím nad touto formou relaxu. Bohužel neznám nikoho kdo vyučuje, ale snad něco najdem na netu. Snad to vyjde!!!

Taky bych ráda začala chodit na břišní tance v Havířově. Máte někdo nějaký tip?

arrow
profile_image
pampoli
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mipet: Máte někdo s těmito tanci zkušenosti?Jde mi o relax, zvýšit si sebevědomí a taky i formovat postavičku.

ahojky tak já chodím do břišňáků asi tak 1,5 roku. Ale ne tedy v Havířově, ale v Přerově.Je to úžasné, opravdu Právě tam se fakt nádherně odreaguješ, vypustíš z hlavy všechny starosti i to sebevědomí si určitě zdvihneš. Co se týká toho formování té postavy, no vzhledem k tomu, že já chodím 1x týdně, tak to nestačí, ale je fakt, že se mi smrskly faldíky na boku. Já nepatřím mezi nejštíhlejší holky a tak mi to na formování nestačí, ale zase mám aspoń pořádně čím vlnit, ne a o tom to je Fakt Vám to holky doporučuju. Kdyby to šlo, klidně bych chodila tancovat denně, konečně jsem objevila nějaký pohyb, do kteého se nemusím nutit a každý týden se na to hrozně těším. Takže určitě do toho běžte, bude se vám to líbit

Ahoj holky,já jsem taky z Havířova a jezdíme s mamkou už nějaký ten pátek do Českého Těšína-jezdí s náma i teta a jsme tam za necelých 20min.To taneční centrum se jmenuje IMIX studio a na jejich webovkách najdete myslím i mapku kde to tam je - je to u Polských hranic - a je to fakt super,mě ty tance hodně baví,mají tam dvě lektorky břišních tanců.Tento semestr jsem se přihlásila na pokročilé k té druhé tanečnici.Mají tam i latinskoamerické tance a street dance,tai či a myslím ještě nějaké další kurzy.Tak jukněte na jejich stránky.Taky tam mají odkaz na eshop s doplňkama pro břišní tanečnice šátky a sukně,podprsenky a tak.Myslím že břišní tance tě buď pohltí anebo ne,to se pozná už na těch prvních kurzech,holky které to doslova "žerou" (jako já) si už po prvních lekcích kupujou šátky a sukně a boty (tomu jsem neodolala už po páte lekci.Mějte se krásně a třeba se někdy uvidíme na nějakém orientálním workshopu!

Ahojte holky, je to sice starší téma, ale..je tu někdo, kdo v Havířově někam chodí?

arrow
profile_image
Verus.S.
od 17. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Januel: Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli už někde v Havířově chodíš na břišní tance pokud to tady někde je..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené