Ahoj všem,

najde se mezi vámi někdo, kdo podstoupil bronchoskopii plic?

Zajímá mě, za jak dlouho jste byl(a) schopná normálně fungovat? Vyšetření mi vychází přesně na den uzávěrky a mám dilema, jestli vyšetření posunout, či risknout, jestli bych třeba za 2,3 hoďky po zákroku mohla fungovat- jde mi hlavně o mozkovou funkci (ráno budu mít diazepam..). Sestřička mi řekla, že pak budu jako opilá.

Díky moc

arrow
Neprodává v Bazaru

Posuň to. Ten den je v háji. Nejde o diazepam jenom, ještě Ti i tak něco píchnou, abys byla úplně uvolněná. Já byla pak jak sjetá. Ne opilá, ale fakt myslim že jak zdrogovaná. Je to nepříjemný vyšetření, ale tak dá se. Někde ho dělaj radši i pod narkózou. Ať Ti to dobře dopadne.

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka:
Souhlas, na žádné duševní výkony to ten den nebude, budeš ráda, že budeš fungovat jakž takž...ideální ale je jít si pak lehnout.
Jinak běžná praxe je taková, že tě v místě výkonu pak ještě nechají ležet třeba hodinku dvě na pozorování, jestli normálně dýcháš, a teprve pak tě pustí, a i tak ti ještě doporučí, že ten den už vlastně máš jen odpočívat.

Reaguji na Ellenuschka: Reaguji na Majerkat:

Holky, jste moc hodné. Já jsem takovej střelec, že bych byla klidně schopná ten den makat (stejně jak tomu bylo, když jsem v zimě málem pošla na ten příšernej kašel). Takže raději posunu, aby se v práci nezcvokli .

Moc vám děkuji za vnesení více světla do této tematiky . Rozhodně se na zákrok těšit nebudu, ale snad se aspon zjistí, proč neustále kašlu .

Díky moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené