arrow
profile_image
nikolac3
od 6. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, když dělám gelové nehty nalepím umělej nehet dám gel, a asi za 2tejdny se pod umělým udělá bublina a upadne čím to je? děkuji

Ahoj, ten gel na nehtu prostě nedrží, dej si pozor, ať gel nanášíš tak 1mm od kůžičky, a důkladně přírodní nehet opilovat, jen lehce, ale důkladně. A pokud to děláš, tak jaké používáš předtím vodičky? Já mám ozkoušené, že nejlepší je Prep a potom Superbond. Pokud dáváš jen Primer (podobné jako superbond), tak zkus předtím i ten Prep, to je dehydrátor a dezinfekce, pokud je nehet mastný, tak jej opravdu důkladně odmastí. A pokud to nepomůže, tak já dávám ještě pod jednofázový gel základní gelík (třífázový systém), ale místo druhé fáze dávám ten jednofázový. No a pokud nepomůže ani tohle, tak asi zkusit jiný gel, každý má malinko jiné složení a jiná značka může udělat hodně.

arrow
profile_image
Yves
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

občas se mi to stává taky, spíš dřív než za týden, já to měla špatným nalepením nehtu, je důležitý to lepidlo dát na celou plochu lepící plochy nehtu a dobře pevně na chvíli přidržet, pokud to děláš pečlivě a dělá to pořád, tak vyměnit lepidlo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené