Spíš jsem zažila odloučení od kotátka . Přítel si pořídil kočičku a po té jsme se rozešli , mezi náma chýbí mi víc ta kočička než přítel Takže za mne zvířátko bych nikdy nedala

tak svého mazlíčka bych se nikdy nevzdala to ať si trhne

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Můj názor na člověk vs. zvíře jsem tu již prezentovala a je stále stejný. U mě nikdy nemůže vyhrát člověk proti bezbrannému zvířeti.
Dva vztahy jsem kvůli svým zvířátkům opustila, protože když mi chlap řekne buď oni nebo já, tak prostě končí. Nemohla bych žít s člověkem, který nemá rád zvířata. Nemusí je milovat stejně jako já...to se koneckonců dá i dost těžko..., ale musí je mít rád.
Když jsem si začala s manželem rovnou jsem mu oznámila, že pokud chce mě, musí chtít také má zvířátka a dala mu čas na rozmyšlenou.
Pravdou je, že si nedovedl představit, co to obnáší a v návalu zamilovanosti bez zaváhání souhlasil.
Postupně jsme se sžili a fungujeme normálně. Vše je o vzájemné toleranci.

Co se týká vztahu tazatelky, nějak se mi to zdá celé špatně a kočku vidím jako zástupný problém.
Mmch. k té kastraci...nevím z čeho Klarisko žiješ, ale předpokládám, že něco jako kapesné nebo tak máš...pročpak z toho neušetříš na kastraci?
Promiň mi, ale i Tvůj přístup se mi jeví jako dost divný.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Veselka10: nevím z čeho Klarisko žiješ, ale předpokládám, že něco jako kapesné nebo tak máš...pročpak z toho neušetříš na kastraci?

Kastrace bude v červenci. 4 roky žiju s přítelem, takže o peníze se nestarám a dostávám jen sirotčí důchod, který mi samozřejmě nestačí....

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

když už bych dostala takhle hloupé ultimátum - VŽDYCKY to vyhraje zvíře...

ja som si do manželstva tiež doniesla 5 ročnú mačku, zo začiatku muž ohŕňal nos, ale potom som ich jedného dňa našla spolu spať...mám ten istý názor, zviera nieje vec, pokiaľ som sa rozhodla o neho starať, nemám právo ho teraz zahadzovať kvôli nejakému zakomplexovanému idiotovi sorry

arrow
Neprodává v Bazaru

Žádné jiné téma jsem nečetla, takže o Vašem vztahu nic nevím, ale kdyby si můj přítel pořídil jakékoli zvíře, které by mě nenechalo vyspat a nic s tím nedělal, tak bych taky byla hodně naštvaná. Jsou to jen zvířata proboha a předně do měst a bytů prostě nepatří, to jen u nás jsou lidé tak rozmazlení a myslí si, že okolí musí je a jejich miláčky snášet se vším všudy

arrow
profile_image
Evina1251
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestliže máte kočkui už 3 roky, a až teď si vzpomněl, že mu vadí. Tak za mě kočka

arrow
profile_image
Gixxie
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já myslím, že tak dramatické, aby kočka nenechala nebohého přítele vyspat to není, navíc když Klariska píše, že kočku mají několik let a najednou mu začala vadit až teď? Já jsem na tohle trochu radikál - pokud si pořídím zvíře, tak za něj mám odpovědnost a teda nedovedu si představit, že bych se kvůli chlapovi svých zvířátek vzdala Navíc z toho mám pocit, že tím, že Klariska bydlí u přítele a v podstatě je na něm finančně závislá, tak ji má trochu v hrsti a velmi dobře si to uvědomuje.

kámoška tohle vyřešila tak, že kočku ostříhala.) a byl klid a nakonec ho měl i rád, ale ostříhaného.)
jinak teda když ti nestačí penízky co dostáváš proč nejdeš na brigádu? když jsi doma a nebyla by jsi závyslá na příteli a to je asi i ten důvod proč neodejdeš i kdyby jsi chtěla.

arrow
profile_image
Quakee
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jé, tohle jsme řešili doma s králíkem.

Přítel je ale na králíčky alergickej a měl trochu dýchací problémy.

Nakonec protože máme velký byt, tak jsme králíčkovi oddělili celý pokoj a přítel do nej vůbec nechodil a dýchalo se mu doma docela dobře.

Jsem ráda, že jsem si králíčka mohla nechat, ale dalšího už si nekoupíme

arrow
profile_image
Quakee
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Gixxie: pokud si pořídím zvíře, tak za něj mám odpovědnost

:

Taky jsem ho nemohla dát pryč. Přišlo by mi to jako hrozná zrada

arrow
profile_image
show
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud nemáš peníze na kastraci a přítel ti nechce přispět tak jí nech dát antikoncepci, alespoň zatím a ty chlupy... no ty budou pořád. Skus furminátor. Od doby kdy ho mám je línání poloviční. To kočka začala mrouskat až ve 3 letech? Nebo mu to předtim nevadilo?

Cituji Gixxie: Navíc z toho mám pocit, že tím, že Klariska bydlí u přítele a v podstatě je na něm finančně závislá, tak ji má trochu v hrsti a velmi dobře si to uvědomuje.

Přesně to si myslím i já, obzvlášť poté, co napsala, že finance nemá a s ním 4 roky žije, takže to vlastně vyznívá tak, že je na něm závislá a asi jí to tak i vyhovuje. A kočka? To bude jen zástupný problém. Teď je to kočka, příště to bude něco jiného.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi se budete čertit, ale jsem alergik a kdyby se můj manžel nechtěl vzdát zvířete i kdyby viděl, že mám zdravotní a dýchací problémy, tak bych z toho tak nějak usoudila, že má to zvíře raději než mě, což by mne tedy od vztahu dokonale odradilo. Já mám tedy zvířátka ráda, ale v přírodě a v ZOO ( kam s dětmi pravidelně chodíme ), ale miluju výhradně lidské bytosti a taková ta až skoro partnerská láska ke zvířeti mi přijde..já nevím, divná.
Ale to je prostě jen můj subjektivní názor. A už vůbec nesouhlasím s argumentem, že kdo nemá rád zvířata, nemá rádl lidi. Já bych si žádné zvíře domů nepořídila, protože k nim prostě nijak netíhnu, ale jinak jsem hodná a milující osoba, vážně !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené