arrow
profile_image
Maudík
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky Potřebovala bych poradit, jaký odstín pudru od Burjois Mineral radiance je shodný nebo téměř shodný s odstínem 52 Vanille healthy balance od Burjois Chci totiž Mineral radiance vyzkoušet, ale předevčírem jsem byla v Nové karolíně v Ostravě a tam ho v Douglasu vůbec neměli a nechce se mi ho shánět někde po všech čertech a rozhodla jsem se ho objednat na internetu. Jen si nejsem jistá odstínem a nechci přestřelit. Na blogu jedné slečny jsem zjistila, že by s tímto odstínem mohl být shodný 02 vanile, tak jen, jestli tu není některá, co by mi mohla poradit. Byla bych moc vděčná ) Ani se mi nepovedlo vygooglovat nějaký přehled všech těch odstínů mineral radiance

Já ten Vanilla pudr mám, a řekla bych, že k 52 bude oukej, rozhodně nebude nějak mrtvolnej. Já jsem velmi hodně světlá, makeupy od Bourjois můžu mít tak max. 51 v létě.. a ještě ne všechny řady.. Ten pudr používám na "dotmavení" příliš světlých či růžových makeupů, v 1 vrstvě (při vícečetném použití během dne už by byl na mě moc oranž.)

arrow
profile_image
Maudík
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mufallo: Děkuju za reakci já ty pudry ani tak nechci používat současně, jako že chci za ten healthy balance náhradu. A ten odstín 52 vanille mi moc vyhovuje, tak jsem potřebovala vědět, jestli ten vanilla mineral radiance bude vypadat téměř stejně. Dokonce v ostravě v lasu ve fann parfumerii měli ten radiance jen ve dvou odstínech a ani jeden nebyl vanilla. To mě docela štve, že je tak špatne sehnatelný tak objednám ten vanilla. Rose clair by byl už asi dost světlounký)

Aha pozor, já se spletla, myslela jsem, že to Healthy balance je makeup... . Kor když já tyhle pudry mám oba totíž. Je tam rozdíl v podtónu,
Mineral Radiance je takový víc broskvovo oranžový - při větším nánosu může chytat oranžádu.., Healthy balance oranžovou nechytá, je takový žluto-olivový, což pro mě je teda příznivější. Záleží jak moc jsi světlá no. RoséClair ten je velmi světlý růžovoučký a nemá asi vůbec ani kapku žluté v sobě.. Oni ten Healthy stahují z prodeje, že hledáš náhradu? Sehnat se dá třeba zde , lidi tady tam kupovávají, měl by to být spolehlivý eshop.
O víkendu ti můžu fotnout swatch jak vypadají vedle sebe.

arrow
profile_image
Maudík
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ne, nestahují z prodeje, ale četla jsem, že ten mineral radiance dobře matuje, kdežto u toho healthy balance se o matování moc mluvit nedá. Jako odstínem je pro mě úplně boží, ale potřebuju větší zmatnění. Jsem teda myslela, že radiance má taky takové přirozené barvy. Ale jestli je do oranžova... já mám spíš podtón do žluta.
Jestli tě můžu poprosit, tak mi tu hoď tu fotku obou pudrů. A když se teda tak vyznáš, nevíš o nějakém, co by dobře matoval a byl by odstínem stejný, jak ten vanille healthy balance? )

Tak foťák má co dělat aby bylo vůbec něco vidět ale snad nějak... Blíž k zápěstí Healthy, k prstům Mineral.
Ten Mineral se jakoby víc chytal na chlupech, možná bude "křídovatější" (zástupce klasického křídovitého pudru je pro mě asi Max Factor creme puff) , ale já spíš radši přirozenost, zmatnění nějak neumím definovat, lidi se tu po zmatnění dost pídí, ale mně takové výrobky připadají většinou přepudrovatěle a vysušeně vypadající... . Nanáším jemným štětcem, a v normální vrstvě vypadají oba pudry konzistencí stejně dobře.. Víc asi neporadím, nosím vždy tekutý makeup a na něj preferuju sypké pudry a mám ráda ten bílý superjemný HD pudr od E.L.F, přimíchávám ho k nim. Kompaktní používám jen do kabelky a preferuju ty bílé "neviditelné" "blotting" pudry co nepřidají barvu ani nános. Barvu radši zařizuju makeupem než pudrem..

ještě denní světlo, ale v něm to moc nebylo vidět.. Jsou to úplně jiné podtóny podle mě vyloženě NW versus NC, takže asi trochu opatrnosti by to chtělo.

arrow
profile_image
Maudík
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mufallo: Hmm.. a tobě barevně taky víc sedí ten healthy balance, jo? To je pech... tak asi nic Asi vsadím na dobře zmatňující krém a pudr budu dál používat ten healthy. Jenže mám dojem, že mi celkem rychle ubývá. je fakt, že ho je jen 9g, ale na to kolik stojí... ocenila bych větší balení Mockrát děkuju za rady

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené