arrow
profile_image
Mona__
od 16. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
delší dobu mně trápí časté bušení srdce nejvíce večer když si jdu lehnout,nebo jen tak si odpočnout pres den,už nevím co mám dělat,je to strašně nepříjemné,vždy si musím dát studený obkad a hodit se nějak dopohody a myslet na něco jiného.Podotýkám,že žádný stres nemám,ani žádné léky neberu,všechna vyšetření mě vyšla vpořádku,ale já vždy když se blíží večer,tak jdu se strachem spát,že to zase příjde.Měla jsem vyšetření holter,štítnou žlázu mám také vpořádku.Doktoři se na mně dívají jak na blázna,ale já si to nevymýšlím.Nemáte některá něco podobného??

Děkuji za info.

arrow
profile_image
cucu
od 8. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Takových lidí je plno, kup si v lékárně hořčík a užívej 500-1000mg denně.

Mě se to taky stávalo, nechala jsem se vyšetřit a všechno OK. Všichni doktoři mi tvrdili, že je to psychického původu, ale já jsem byla fakt v pohodě, dokonce mi napsali Lexaurin! Pak mi až kamarádka lékařka řekla, že se to často stává mladým ženám a že to časem přejde a taky, že jo.
Zkus se napít, uvolnit a pomalu (ne zhluboka, ale pomalu) vydýchat, tzv. jógovým dechem (vzduch jde do břicha, pak do plic a zase zpátky - jako když zesiluješ a zeslabuješ plamen), to by ti mělo uklidnit tělo.

arrow
Neprodává v Bazaru

mono
neboj není to nic vážného, je to jen trochu pochroumaná psychika. Jakmile si jdeš lehnout tak už myslíš na to zda ti zase nebude bušit srdce a tím si to přivodíš Psychika je mrška. Stačí aby se jednou srdce z nějakého důvodu rozbušilo a člověk se začne podvědomě bát zda se to nestane znovu. Taky je možné, že tvoje tělo ti nenápadně naznačuje, že je toho na něj moc, vezmi si třeba na chvíli dovolenou, přestaň jíst věci, co obsahují kofein, přestaň usilovně cvičit(pokud to děláš)nebo naopak aspoň trochu začni cvičit, jez zdravě a hlavně se nepřetěžuj.
Pokud dopřeješ svému tělu regeneraci, tak ono se ti odmění
Nečekej, že to bude ze dne na den, dej tomu alespoň dva týdny a uvidíš

arrow
Neprodává v Bazaru

adazbrna ma pravdu v tom, že to také může být špatným typem dýchání. Zrovna jsem na tohle téma dělala bakalářský překlad do školy. Tzv. brániční dýchání co adazbrna popisuje je klíčem k relaxaci-dávej si pozor na to jak dýcháš, nadechuj se zhluboka do břicha a pomalu vydechuj. Snaž se nedýchat rychle a jen jakoby do prsou-vyvolává to bušení srdce a motání hlavy.

arrow
profile_image
Eka
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mono, já jsem něčím takovým taky trpěla a nakonec se ukázalo, že mám málo draslíku. Brala jsem pak měsíc draslík v tabletách denně a upravilo se to. Teď, když mám tyhle potíže občas, tak si dám draslík a je to brzy pryč.
Příčina bušení může být různá, musí se holt jít vylučovací metodou.

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj...tak tohle přesně mám já,ale i přes den...třeba sedím v klidu u televize a nejdnou mi začne bušit srdce,jak o závod...sedím v klidu,ani se nehnu a ono buší,jak kdybych doběhla maratón...a večer,když jsi jdu lehnou,tak to stejné a přitom na to vůbec nemyslím...někdy mi připadá,jak kdyby se nachvíli zastavilo (což je blbost,je to jen v mé hlavě)...a pak,jak kdyby přeskočilo a bije dál..na žádném vyšetření jsem nebyla,ale přemýšlím,že zajdu...

arrow
profile_image
slune
od 12. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,já být tebou,tak to nepodcenuj !Mám sestru,která ve čtyřech letech poprvé skončila s "arytmií" ve špitále s tím,že ji srdce málem prasklo. Nějakou dobu užívala léky,pak se jí to zpravilo a asi před dvouma rokama se ji to objevilo zase. Teď je jí 18. Dle vyšetření ji nic nenašli ,ale budu se jí snažit hnát dál po vyšetřeních. Manžel měl také problémy s tlakem a stím bušením,tak se obědnal k Dr.Sitárovi v Brně a ten mu udělal komplet vyšetření,na kterém zjistí kdejakou vadu at již vrozenou,nebo skrytou,nedomykavost chlopní atd...Sestru bych chtěla přeorientovat také na něj,protože je to "kapacita" přes problémy se srdcem.Opravdu to nepodcenujte,ikdyž si myslíte,že to nic není,tak si raděj zajděte k doktorovi a pátrejte po příčinách.

arrow
profile_image
Mona__
od 16. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě právě dělali vyšetřeni holter asi 3 krát jednou jen jednodenní a později týdenní kdy si při obtížích zmáčneš tlačítko a ono to zaznamená danný problém,ale nic nezjistili.

Eka: to stejná mám i já stím zastavením atd...jak píšeš,je to nesmysl,ale je to dost nepříjemné a dost mě to otravuje život,jsem docela takový typ,že na to hodně myslím a to je ten problém asi.

Ilfinkaěkuji za radu zkusím to...vždy se musím jít napít,studený obklad a právě myslet na něco....je jedno na co,hlavně na na bušení.....

arrow
Neprodává v Bazaru

Můj manžel to měl párkrát taky, najdnou se mu rozbušilo srdce, tak si musel na chvilku sednout a ono to přešlo. Lítal s tím po doktorech, dali mu i Holtra na 24 hodin a nic, je v naprostém pořádku. Otázka je, jestli když tento "záchvat bušení" dostane v sedmdesáti letech, jestli se s tím tělo vypořádá.

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Todle se mi stávalo asi měsíc v kuse, začla jsem brát aktiferrin ( železo ) a od tý doby je vše ok

arrow
profile_image
babulinka
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

může to být ze slepáku, já to měla taky..at ti doktor prohmátne břicho

arrow
profile_image
lenji
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak teď jsem objevila tuhle diskuzi a mám bohužel úplně to samé, několikrát za den mám bušení srdce, ačkoliv třeba jen sedím a jsem absolutně v klidu...byla jsem kvůli toho v nemocnici na pozorování, kde jsem byla napojená na monitor, nic nezpozorovali, dělali mi rentgen srdce - v pořádku, ultrazvuk srdce - tam mi doktor našel nedomykavost chlopní,ale řekl mi,že prý to nic není,akorát by to chtělo za 2 nebo 3 roky zkontrolovat..

Cituji Mona__: Doktoři se na mně dívají jak na blázna,ale já si to nevymýšlím

přesně, já jsem vypadala v nemocnici jak největší simulant..dokonce se mě ptala doktorka, jestli nejsem moc plačtivá, nebo se moc nepozoruji a že podle ní je to psychického původu (přičemž plačtivá nejsem,ani se moc nepozoruji, stres nemám, mám prázdniny, je mi 20 a fakt není mým oblíbeným trávením času ležet v nemocnici a chodit po doktorech)..po propuštění z nemocnice jsem dostala léky Atenobene 25, které jsou dle internetu na snížení krev.tlaku,přitom mám krevní tlak nižší, než má být..po 2 týdnech od propuštění z nemocnice jsem měla na 24 hod ekg holter, včera jsem šla do nemocnice pro výsledky, čekala jsem,že je se mnou nějaký doktor zkonzultuje, ale sestra mi pouze ty výsledky strčila do ruky a zabouchla dveře..s výsledky jsem šla k obvodnímu lékaři (tedy chodím do Moje ambulance, kde se lékaři střídají), doktor se na výsledky ani nepodíval,jen se zeptal, zda ještě beru ty léky, když jsem řekla, že ano, tak mi řekl, ať je vysadím " nebudete přece celý život brát nějaké léky", změřil mi tlak ..a řekl, že je to určitě něco duševního ..

arrow
profile_image
mana11
od 4. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Doporučuji navštívit stranku [url=www.sunkins-poradna.webnode.cz][/url]

tam Vám jistě zdarma poradí, popřípadě doporučí produkt.

arrow
profile_image
luciye
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zkuste kouknout na busenisrdce.cz, tam je neco o arytmiich

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené