arrow
profile_image
bussines
od 23. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, řeším teďkom takový problém, přítel, se kterým chodím asi půl roku studuje v Praze a bydlí na privátě s kamarády a se svojí bývalou přítelkyní, se kterou se rozešli dříve než jsme spolu začali..zezačátku mi to ani tak nevadilo, věřila jsem mu že už s ní nic nemá a myslím, nebo spíše mi nepřipadá jako typ chlapa, který by svojí ženskou podváděl..ale nějak časem už mi to začíná vadit a nevím co mám dělat..jestli mám na něho přitlačit, zase mi bude blbé, že se ta jeho bývalá bude muset třeba kvůli mě odstěhovat, nebo mu to dále tolerovat, nejsem pak ale blbá a naivní? je to vůbec normální když spolu vlastně přes týden bydlí a nic spolu nemají? jak by jste se na mém místě zachovaly vy? moc děkuji za vaše názory a rady, možná mi pomůžou si to více ujasnit v hlavě

Určitě existují lidé, kteří spolu dokáží normálně fungovat i po rozchodu
Co se té důvěry týká, záleží na tom, na jak silných zákadech váš vztah stojí. Pokud unesou rozhovor na toto téma, hurá. Svěř se příteli, řekni, že nad tím často přemýšlíš, že tě to nejspíš zbytečně trápí, ale potřebovala bys od něj slyšet, že má bývalý vztah vyřešený. Nic jiného asi dělat nelze. Možná příležitostně podniknout nějakou společnou akci?

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

osobně bych to řešila v momentě, kdy bych tam chtěla chodit přespávat, či s ním trávit volné chvíle u něho doma

rozhodně neřeš, jestli teď spolu něco mají, nebo nemají, ubližuješ jen sama sobě

arrow
profile_image
bussines
od 23. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na BlackCoffee:
děkuji za reakci
no my už jsme to probírali, ale zůstalo to nakonec tak jak to je..nechci být za hysterku a pořád mu to připomínat, jestli mě chápeš, ale na druhou stranu taky nechci ze sebe dělat vola, v životě už mě právě zklamalo hodně chlapů..chjoo a to jsem si myslela, že teď už to bude něco jiného...a v podstatě celý život řeším to samé..to už je asi nějaké prokletí či co.. no a s tou společnou akcí..já asi na to nemám..jednou jsem tam u nich byla, takže jeho ex byla někde jinde no a říkal jako že mě vpohodě seznámí, ale ona si jenom na minutu přiletěla pro nějaké věci a hned letěla pryč..takže ani čau nic..i když jsem byla zrovna v jiné místnosti tak si stejně myslím, že to od ní byla výmluva, že spěchá..zabralo by ji to tak max pár vteřin že.. mám spíše obavy z její strany, že to bude celkem potvora..i když mi je jasné, že jsou na to zapotřebí dva, ale svést chlapa zase není tak těžké..

Cituji bussines: zase mi bude blbé, že se ta jeho bývalá bude muset třeba kvůli mě odstěhovat

proč ona? Spíš by měl odejít on, ne?

Proč si nenajdete privát spolu? Třeba 1+1?

Jinak se nedivím, že ti to vadí, já bych zešílela

Já si myslím, že to tak neobvyklé a strašné není.Přítel je studující, tudíž je asi finančně limitován a najít pro studenta finančně přijatelný privat není nic jednoduchého.
Pokud příteli věříš a víš, že váš vztah začal opravdu až po jejich rozchodu, nedělala bych ukvapené závěry.

Cituji Lusinda: Pokud příteli věříš

Nejspíš nevěří, když zakládala tohle téma.

Reaguji na BlackCoffee:
V příspěvku nahoře píše, že mu věří.
Důvěra je základ vztahu a bez ní to jaksi postrádá smysl.

arrow
profile_image
bussines
od 23. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Patty:
já nebydlím v Praze, jsme spolu o víkendech..

Reaguji na Lusinda:
Tak můžeme tady slovíčkařit, ale očividně ty pochyby má a to už určitou ztrátu důvěry značí.
Reaguji na bussines:
Není zač.
Prostě každý od toho vztahu očekáváme něco jiného. Pro tebe je poměrně velká zátěž už jen to vědomí, že má poměrně blízký a intimní (ve smyslu sdílení společného prostoru pro bydlení) vztah se svou bývalou přitelkyní. Někdo je ve vztahu flegmatik, uvažuje svobodomyslně a tyhle věci ho nechávají klidným. Ty máš jiné potřeby, takže nejspíš, pokud váš vztah má fungovat dál, bude potřeba určité vtřícnosti ze strany přítele. Lehce se radí,

Cituji matadi: rozhodně neřeš, jestli teď spolu něco mají, nebo nemají, ubližuješ jen sama sobě

, když jsi k tomuto vnímavější, nebo jsi třeba do stavu nějakého nadhledu ještě nedospěla (po tvých zkušenostech se není čemu divit), to je jedno...
Trápit tě to bude pořád.
Zkus to říct znovu a otevřeně a zeptej se, jestli by bylo v pořádku, kdyby to bylo naopak a ty jsi bydlela s bývalým přítelem. Řekni, že TOBĚ to nepřipadá úplně v pořádku, že jsi chtěla vážný vztah a do něj už bývalé přítelkyně nepatří. Podle mě nebude takový problém, aby bydlel pouze s kamarády, nebo ano?
Nebo řekni cokoli jiného , ale nedusila bych to v sobě, stejně by to bylo znát.

arrow
profile_image
bussines
od 23. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mu věřím, ale ruku do ohně bych nikdy za žádného chlapa nedala..akorát mám občas jako třeba dneska takové slabé chvilky, kdy začnu pochybovat a říkat si že jsem hloupá, že by tohle asi žádná jiná ženská netolerovala..proto chci slyšet i vaše názory, protože kdyby se mě třeba na tohle zeptala kámoška, tak bych ji asi zaťukala na čelo a řekla ať se vzpamatuje..ale je fakt, že já jsem v těchto věcech po mých zkušenostech dost skeptická..no ale sama sobě si nějak poradit nedokážu..možná mám i trochu strach že se to bude stupňovat a bude mě to štvát víc a víc a proto na něho budu zlá až ho třeba pošlu k vodě..jednám někdy totiž dost impulsivně..nebo se mám nad to povznést a hodit to za hlavu?

Reaguji na bussines:
Něco úplně jiného by podle mě bylo, kdyby spolu bydleli jen ve dvou, ale společný pronájem zas tak tragicky nevidím.
K tomu, že Tě to trápí-v tomto případě bych mu to řekla a požádala ho, jestli by se nepoohlédl po jiném bydlení (s tím, že na něj netlačíš, ale není Ti to příjemné).Jak jsem pochopila, máš ho opravdu ráda, rozejít se jen kvůli tomu, že se trápíš pro něco, o čem přítel možná ani neví, by byla hloupost.
Držím palce!

Reaguji na bussines:
Neboj, ťukat na čelo si nemusíš.On se totiž vždy lépe radí druhému než sám sobě.Když je v tom člověk citově zainteresovaný tak si stěží udrží úplně chladnou hlavu.

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já bych se s ní seznámit teda chtěla, aspoň bych věděla, co je zač...

arrow
profile_image
Goldenhair
od 25. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak tohle bych nerozdýchala, jsem asi moc žárlivá, ale trvala bych na tom, aby si přítel našel jiný podnájem s někým jiným (nejlépe s mužem, že ano) nevěřím tomu, že po něm exholka časem nevyjede, ať už z pouhé nostalgie nebo nedostatku citu, sexu vím já čeho. Taky hodně záleží na tom, jestli ta jeho ex má nového přítele nebo je sama. Kdyby byla znovu šťastně zamilovaná do nového přítele, tak by to snad nebyl takový problém, ale stejně bych na tvém místě byla klidnější, kdyby se odstěhoval někam jinam. na druhou stranu, chlapovi nemůžeš nikldy věřit na 100%, takže i když se odstěhuje, tak pokud se oni dva budou chtít vídat, tak si příležitost najdou...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené